تعداد نتایج یافت شده : 160 (صفحه 1 از 16)
کره‌جنوبی برای جلوگیری از سوءاستفاده افراد سودجو از نابینایان، گذرنامه آنها را به خط بریل صادر کرد.
کره‌جنوبی پیشتاز صدور گذرنامه به خط بریل در جهان
دونالد ترامپ، با امضای مصوبه‌ای محدودیت‌های اعمال‌شده در زمینۀ خرید اسلحه برای معلولان ذهنی حاد را لغو کرد.
قانون منع خرید اسلحه برای معلولان ذهنی در آمریکا لغو شد
دولت ژاپن هفت قرارداد برای اهدای کمک بلاعوض در زمینه تأمین نیازهای اولیه انسانی، مراقبت های اولیه درمانی و توانبخشی معلولین در سال مالی جاری با ایران امضاء کرد.
امضای قراردادهای کمک بلاعوض ژاپن در زمینه توانبخشی معلولان در ایران
در دیدار رئیس جمهوری مولداوی؛
رئیس جمهوری با بیان اینکه ایران از اولین ‏کشورهایی بود که استقلال مولداوی را به رسمیت شناخت و روابط دوستانه را با این کشور برقرار کرد، گفت: ‏باید از تمامی فرصت‌ها و ظرفیت‌ها برای توسعه همه جانبه مناسبات تهران – کیشینئو استفاده کنیم.‏
روحانی: ‏باید از تمامی فرصت‌ها و ظرفیت‌ها برای توسعه مناسبات ایران و مولداوی استفاده کنیم
در دیدار وزیر امورخارجه سوریه؛
رئیس جمهوری با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از برقراری آتش‌بس در سوریه استقبال می کند، تأکید کرد: باید مراقب بود تا در دوران آتش‌بس فرصتی برای تقویت تروریست‌ها بوجود نیاید.
روحانی: ایران از برقراری آتش‌بس در سوریه استقبال می کند/ تاکید بر اتحاد و هماهنگی تهران، مسکو و دمشق
سیاست خارجی در هفته ای که گذشت؛
فرآیند تصمیم گیری برای نحوه مواجهه با بدعهدی های آمریکا در قبال برجام، پیام محرمانه ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه و ادامه دیپلماسی محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در شرق آسیا از مهم ترین رخدادهای سیاست خارجی در هفته گذشته بود.
از ادامه دیپلماسی ظریف در آسیا تا پیام محرمانه پوتین
دونالد جان ترامپ (به انگلیسی: Donald John Trump) (متولد ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶) بیزنس‌من، نویسنده، سیاستمدار و چهره تلویزیونی آمریکایی و نامزد حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ است.
همه چیز راجع به زندگینامه دونالد ترامپ
به نظر می رسد ولادیمیر پوتین تنها رهبری است که از ورود دونالد ترامپ به کاخ سفید استقبال کرده است. پوتین که در ستایش دونالد ترامپ او را نامزدی «رنگارنگ» خوانده، خود به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا متهم شده است.
نظر رهبران دنیا درباره ریاست جمهوری ترامپ!
وزیران خارجه ترکیه و آمریکا در باره تحولات جاری تلفنی گفت و گو کردند
مولود چاوش اوغلو وزیر خارجه ترکیه در تماس تلفنی با جان کری وزیر خارجه آمریکا ٬در خصوص تحولات جاری در ترکیه و موضوع استرداد فتح الله گولن رهبر جماعت نور بحث و گفت و گو کرد.
ترکیه رسما خواهان استرداد گولن شد
رهبران جهان هر یک در پیام های جداگانه که مضمون واحدی داشت در واکنش به کودتای نظامی علیه «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهوری ترکیه، خواهان احترام به نهادهای دموکراتیک این کشور عضو ناتو شدند.
واکنش های جهانی به کودتای ترکیه/لزوم احترام به دولت منتخب آنکارا