تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
یکی از عرصه هایی که هوش مصنوعی در آن به طرز شگفت انگیزی پیش رفته، عرصه شناسایی محتوای عکسها است. Google از پیشگامان این حوزه به حساب میآید. اکنون، اپلیکیشن «گوگل لنز» میتواند روی گوشیهای پیکسل، عکسهای افراد مشهور را شناسایی کند.
با خدمات تازه google شناسایی تصاویر برای نابینایان آسان میشود
آواز مرد نابینا این روزها همه سالنهای کنسرت را به تسخیر خود در آورده است. وقتی آواز را سر می دهد، حس میکنی حتی صندلی های سالن ها هم بدل به گوش شده اند و نت به نت صدای آوازخوان نابینا را می بلعند.
خواننده نابینای پاپ-اپرا با صدایی فرازمینی
مدیرعامل شرکت مترو از مناسب سازی 90 درصدی ایستگاه‌های مترو برای معلولان خبر داد.
مناسب سازی خط 6 مترو برای معلولان
نماینده نابینای کشور ترکیه‌:
حافظ نابینا اهل ترکیه با اشاره به اینکه تقسیم‌بندی مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران در بخشهای مختلف از جمله نابینایان و خانمها، آن را بسیار باشکوه کرده است، گفت: از وقتی که قرآن را حفظ کردم، دنیا برایم روشن شده و تاریکی احساس نمی‌کنم.
حفظ قرآن دنیا را برای من روشن کرد
دکتر روحانی در تبریز - بیمه تکمیلی برای رانندگان تاکسی - آب مشترکان پر مصرف قطع میشود - حذف کامل اسید چرب ترانس از فرآورده های غذایی - اعلام ترکیب تیم شنای نابینایان تا 20 اردیبهشت - مرد راننده قربانی ازدواج سوم - اطلاعرسانی
روزنامه چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397
رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، گفت: به دلیل نوسانات قیمت ارز و وضعیت مبهم موجود احتمال احتکار، کم فروشی، ایجاد بازار سیاه و دلالی تجهیزات پزشکی درمانی و دارو وجود دارد.
احتمال احتکار تجهیزات پزشکی
وزیر بهداشت با بیان اینکه سالیانه نزدیک به هفت میلیون نفر در منطقه ما به دلیل هزینه‌های کمرشکن سلامت به زیر خطر فقط می‌افتند، گفت: در ایران هم این موضوع وجود دارد. البته خوشبختانه دولت و مجلس کمک کردند تا این موضوع در کشور به حداقل برسد
حمایت مالی از بیماران وظیفه دولت و مجلس
مطالعات نشان می دهند مصرف زیاد شیرین کننده های مصنوعی شیمیایی می‌توانند به چاقی و اختلالات متابولیک منجر شود.
مضرات شیرین کننده های مصنوعی
وزیر بهداشت در حاشیه مجمع سلامت استان تهران گفت: برگزاری این جلسه به این منظور بود که اولا مردم، سمن‌ها و NGOها برای فرهنگسازی در حوزه خودمراقبتی پای کار آیند و کمک کنند و دوما همه دستگاه‌ها در سطح استان تشویق شوند تا در حوزه‌هایی که به سلامت مردم باز می‌گردد، موثر واقع شوند.
مجمع سلامت تهران تشکیل شد
براساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، 25 درصد کارمندان، شغلشان را بزرگ ترین عامل استرس خود می دانند. استرس همیشه بد نیست، بلکه گاهی به عنوان عامل انگیزه بخشی عمل می کند و باعث می شود که کارها به شکل موثرتر و سریع تری انجام شوند.
نکاتی برای کاهش سطح استرس در محل کار