تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
صد و هشتمین پادکست ایران سپید ویژه روز جهانی معلولان منتشر شد. در ادامه عناوین بخش های مختلف این پادکست را بخوانید.
فایل صوتی/ پادکست پنجشنبه 13 آذر 1399
اتحادیه جهانی نابینایان، نهادی بین‌المللی است که تقریباً ۲۵۳ میلیون نابینا و کم‌بینای دنیا را که در بیش از ۱۹۰ کشور زندگی می‌کنند، نمایندگی می‌کند.
بیانیه اتحادیه جهانی نابینایان به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت + فایل صوتی
قانون تبعیض آمیز ماده 5 مدیریت خدمات کشوری و سرباز قهرمان که فرزندان معلولان ورزشکار را به جای خود آنها واجد استخدام در دستگاه های دولتی می دانست اصلاح شد.
رفع قانون تبعیض آمیز سرباز قهرمان/ ورزشکاران مدالآور معلول هم استخدام می شوند + فایل صوتی
عناوین امروز: تأکید ربیعی بر ارائه فرصت‌های برابر اجتماعی به توان‌یابان و معلولان - تشریح اقدامات بهزیستی در روز جهانی معلولان - انجمن توان یاب و دغدغه توانبخشی از راه دور - عزم وزارت بهداشت برای پیشگیری از معلولیت - بیانیه اتحادیه جهانی نابینایان به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت - رفع قانون تبعیض آمیز سرباز قهرمان/ ورزشکاران مدالآور معلول هم استخدام می شوند - چاردیواری
روزنامه پنجشنبه 13 آذر ۱۳۹۹
درپیامی به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت؛
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت سیزدهم آذر ماه، روز جهانی افراد دارای معلولیت اظهار کرد: در قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت بر ضرورت تحقق عدالت و برابری فرصت‏ها برای این عزیزان تاکید و دولت مکلف شده تا تمامی تلاش خود را در راستای فراگیرسازی خدمات آموزشی، شغلی، بهداشتی و رفاهی برای آنان به کار گیرد.
شریعتمداری بر ضرورت تحقق عدالت و برابری فرصت‏ ها برای افراد دارای معلولیت تأکید کرد
دکتر وحید قبادی دانا،معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی افراد دارای معلولیت پیامی صادر کرد.
پیام رییس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی افراد دارای معلولیت
معاون وزیر رفاه:
رییس سازمان بهزیستی در آستانه روز جهانی معلولان با اشاره به خدمات این سازمان از سقط قانونی یکهزار و ۴۴۴ مورد نوزاد دارای معلولیت خبر داد و گفت: تا پایان سال ۱۴۰۰ تمام خانوارهای دارای دو معلول به طور رایگان از مشاور و آزمایش‌های لازم ژنتیکی بهره‌مند می‌شوند.
تشریح اقدامات بهزیستی درآستانه 12 آذر/ سقط قانونی یک هزار و 444 نوزاد دارای معلولیت
عناوین امروز: واکنش بهزیستی به قطع سهمیه بنزین معلولان از سوی ستاد سوخت - حرکت خودرویی "پایان مذاکره" در قم ناکام ماند - تولید روزانه 20 میلیون ماسک در کشور - ادامه تعطیلی های کرونایی شنبه مشخص می شود - گزارشی از جلسه هیأت رئیسه پارالمپیک - او را کشتم چون با لباس کهنه اش باعث می شد مشتری ها بپرند
روزنامه چهارشنبه 12 آذر ۱۳۹۹
یکی از انجمنهای فعال در زمینه توانبخشی معلولان، انجمن توان یاب است. برای آشنایی با فعالیتهای این انجمن گفتگوی ما را با دل آرام نبوی، مدیر عامل این انجمن بخوانید.
انجمن توان یاب و دغدغه توانبخشی از راه دور + فایل صوتی
یک استفتا از مقام معظم رهبری؛
پاسخ دفتر مقام معظم رهبری در خصوص استفاده از روش‌های پیشگیری دائم از بارداری در افراد دارای معلولیت ذهنی
استفاده از روش‌های پیشگیری دائم در معلولین ذهنی اشکالی ندارد