تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
کلمه RSS به قولی سرنام REALLY SIMPLE SYNDICATION و به قول کمی حرفه ای ترها سرنام RDF SITE SUMMARY است. ولی RSS سرنام هر چه باشد، پدیده ای است که امکان جمع آوری اطلاعات و اخبار را از سایت های مختلف فراهم می کند بدون این که مجبور باشید از این سایت به آن سایت سر بزنید.
با «RSS»،خبر هر لحظه در نوک انگشتان شما
با شما تماس می‌گیرند، سراغ تلفن می‌روید اما شماره‌ای بر روی دستگاهتان نمایش داده نشده؛ ماجرا از چه قرار است؟
شماره‌های ناشناس از کجا سبز می‌شوند؟
دره دستمزد و تورم چگونه پر میشود؟ - نشست خبری وزیر آموزش و پرورش برگزار شد - پول حاصل از گرانی سیگار، کجا میرود؟ - بهار هنرمندان معلول در زمستان تهران - گزارش از شهرک سینمایی غزالی (ایران) - اطلاعرسانی
روزنامه چهارشنبه 2 اسفند 1396
بانک تجارت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و تسهیل دسترسی نابینایان به خدمات بانکی، تاکنون 17 باجه ویژه ارائه خدمات به نابینایان و کم‌بینایان را در شعب خود راه‌اندازی کرده است.
تجهیز نیمی از استان های کشور به سامانه خدمات بانکی نابینایان در بانک تجارت
گروهی از هنرمندان و کارآفرینان همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از موسسه خیریه فدک باغ رضوان بازدید کردند.
بازیگران از موسسه نگهداری دختران معلول بازدید کردند
تا 4سال آینده چهره تهران تغییر خواهد کرد؛ آن هم به نفع کودکان، معلولان، سالمندان و افراد ناتوان. این را می‌توان از ارقامی که در بودجه امسال جابه جا شده و به نفع کودکان، معلولان و سالمندان افزایش یافته، فهمید.
380 میلیارد تومان برای کودکان، سالمندان و معلولان در بودجه شهر
یک زن سالخورده چهار سال است که هر روز ویلچر نوه معلولش جیانگ را از مدرسه تا خانه و بالعکس هل می‌دهد و قصد دارد تا زمانی که زنده است این کار را ادامه دهد.
فداکاری مادربزرگ ۷۶ ساله برای نوه معلولش
پاراکماندار کشورمان که مدال طلای پارالمپیک لندن و ربو را در اختیار دارد به عنوان بهترین وردسکار سال ٢٩١٧ در رشته پارا تبروکمان انتخاب شد.
زهرا نعمتی بهترین پاراکماندار جهان شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: جشنواره تئاتر معلولان به منظور دستیابی همگان از هنر معلولان و یافتن زبان مشترک بین معلولان ومردم عادی طراحی و برنامه‌ریزی شده است.
جشنواره تئاتر معلولان برای یافتن زبان مشترک طراحی شده است
معاون وزیر مسکن و شهرسازی با بیان اینکه ۱۰ درصد مسکن مهر کشور فاقد متقاضی است، گفت: ۹۰ درصد مابقی، تکمیل و بخشی از آن تحویل مردم شده است.
معلولان در اولویت دریافت مسکن