تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
مناسبسازی ۴۰ درصدی دستگاههای دولتی برای معلولان - ایران در داووس شرکت نمیکند - بازار کار ایران، سال آینده چه کسانی را سر کار میگذارد؟ - گردهمایی نابینایان شبکیه "بخش پایانی" - سه، چهار، هفت - حضور 900 ورزشکار نابینا در خراسان رضوی - تاوان سنگین یک لحظه عصبانیت
روزنامه چهارشنبه 3 بهمن 1397
معاون استاندار گلستان تأکید کرد:
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با بیان این که دو برابر متوسط کشور در گلستان معلول وجود دارد، گفت: امروز نشاط اجتماعی از گمشده های جامعه معلولان است.
نشاط اجتماعی حلقه مفقوده جامعه معلولان
سرپرست وزارت بهداشت گفت: یکی از اهداف اصلی دولت پوشش بیمه همگانی و ارتقای نظام سلامت است که در کنار طرح تحول سلامت آغاز شد . در این راستپزشک خانواده و نظام ارجاع دروازه بان اصلی ورود به سیستم سلامت به حساب می آید.
تلاش برای همگانی شدن نظام ارجاع در کشور
میلیون‌ها نفر در سراسر جهان به فشارخون بالا مبتلا هستند و این بیماری بدون کنترل و مدیریت مناسب می‌تواند با خطر بروز بیماری‌های قلبی و سکته مغزی همراه شود.
راهکارهای طبیعی برای کاهش فشار خون
پیش بینی علمی قوی تر می شود؛
گروهی از پژوهشگران بین المللی موفق به شناسایی پروتئین جدیدی در خون انسان شده اند که بررسی وضعیت آن از طریق آزمایش خون کشف احتمال ابتلا به آلزایمر را ده سال زودتر ممکن می کند.
تشخیص آلزایمر ۱۰ سال زودتر با آزمایش خون
رئیس پلیس آگاهی لرستان از دستگیری زن و شوهر سارق در این استان خبر داد و گفت: این سارقان غیربومی اقدام به جیب‌بُری از افراد حاضر در مراسم‌های ترحیم و تشییع جنازه می‌کردند.
جیب‌بُری زیر تابوت مرده‌ها
در این گزارش به مسابقات پربیننده تلویزیون در سال 97 نگاهی شده است.
نگاهی به مسابقات پربیننده تلویزیون در سال 97
برخی از سریال‌های پر مخاطب تلویزیون در سال٩٦ و ۹۷ را با نگاهی گذرا به این گزارش بیشتر بشناسید.
بخش نمایشی تلویزیون در سال ۹۶ و ۹۷ چگونه گذشت؟
چهارشنبه سوم بهمن ماه ، شنونده‌ی نمایش رادیویی" سازمان یافته " از رادیو نمایش باشید.
"سازمان یافته " در رادیو نمایش
فرمانده انتظامی بوئین‌زهرا گفت: چهار نفر از اعضای یک خانواده در این شهرستان دچار گازگرفتگی شده و جان خود را از دست دادند.
قاتل نامرئی جان 4 نفر از اعضای یک خانواده را گرفت