تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با ارائه کتاب «خدمات کتابخانه‌های عمومی برای نابینایان و کم‌بینایان» ضمن تهیه چارچوبی برای خدمات و تجهیزات کتابخانه‌های عمومی در بخش نابینایان و کم‌بینایان، زمینه را برای ارتقای کیفی و کمی این خدمات فراهم کرده است.
ارتقای خدمات کیفی در کتابخانه های عمومی برای نابینابان
موسیقی عرصه ای است که نامآوران نابینای زیادی را به دنیا معرفی کرده است. البته کاملاً قابل پیشبینی است که بیشتر مردم فقط نابینایانی را میشناسند که در زمینه خوانندگی هم فعال بوده اند.
یک نابینا، بزرگترین پیانیست سبک جَز تمام اعصار + فیلم
نحوی نژاد با تایید بر اینکه پلاک ویژه خودرو به نابینایان تعلق نمی گیرد، گفت: در تلاش هستیم قانون معرفی سرپرست را برای نابینایان هم در نظر بگیرم تا انها نیز بتوانند از این خدمت بهره مند شوند.
تا اطلاع ثانوی به نابینایان پلاک خودرو تعلق نمیگیرد
دانشمندان فنلاندی و لهستانی عنبیه مصنوعی از پلیمر ساخته اند که مانند نمونه طبیعی عمل می کند. آنها امیدوارند روزی آن را برای افرادی با عنبیه های آسیب دیده به کار برند.
عنبیه مصنوعی ساخته شد
رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران با اشاره به اهمیت موضوعات اجتماعی و لزوم کاهش آسیب‌های اجتماعی، گفت: ضروری است تا سازمان بهزیستی کشور به سازمان ملی بهزیستی ارتقاء یابد تا قدرت چانه زنی و مطالبه گری را داشته باشد.
لزوم ارتقا سازمان بهزیستی کشور به سازمان «ملی بهزیستی»
مسکن مناسب‌سازی‌ شده یکی از بدیهی‌ترین نیازهای معلولان است. در سال‌های گذشته وعده‌های زیادی مبنی بر خانه‌دار شدن خانوارهای دارای معلول از سوی مسئولان بهزیستی داده شده و هر سال نیز جشنی با عنوان خانه‌دار شدن معلولان در هفته حمایت از معلولان برگزار می‌شود.
سرنوشت مسکن مهر در انتظار مسکن معلولان
شکرانه طاعت - استان یزد، پیشتاز در مناسب سازی - رئیس جمهور مظلوم است - نرخ تعرفه های پرستاری در منزل اعلام شد - هزار داستان، راوی داستان زندگی شهروندان بخش دوم - آغاز اردوهای تیم ملی گلبال جوانان و بزرگسالان - تصمیم هولناک دختری که قربانی تجاوز شد
روزنامه یکشنبه 4 تیر 1396
خبر دار شدم اردوی تیم ملی گلبال بانوان در تهران و ورزشگاه شهید هرندی برگزارمی شود من هم برای تهیه گزارش، بازدید از روند تمرینات و صحبت با برو بچه های تیم ملی به سمت ورزشگاه هرندی میروم.
ورزش برای ما زندگیست
اصفهانی ها برای بهره مندی معلولان از حقوق شهروندی دست به ابتکارجالبی زدند
ارتباط پیامکی ناشنوایان با پلیس 110
رییس ستاد مناسب سازی عنوان کرد: بر اساس شاخصهای 13 گانه ستاد، استان یزد با ۶۰ درصد امتیاز بالاترین میزان مشارکت در زمینه مناسب سازی و تهران با 24 درصد امتیاز کمترین مشارکت در بخش دستگاههای دولتی را دارد. همچنین سازمان بهزیستی با ۷۰ درصد مشارکت و بعد از آن به ترتیب شرکت گاز و بنیاد شهید بیشترین مشارکت در مناسبسازی و سازمان نظام پزشکی و صدا و سیما پایین ترین درصد مشارکت دراین خصوص را دارند.
استان یزد پیشتاز در مناسب سازی