تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی از آغاز بررسی اعتراضات جاماندگان حمایت معیشتی خبر داد و گفت: در صورت مشمول بودن ۱۰ اسفند کمک معیشت به حساب این افراد واریز می شود.
آغاز بررسی اعتراضات جاماندگان حمایت معیشتی
بیماری ایجاد شده با ویروس کرونا که به آن بیماری کرونا ۲۰۱۹ (COVID-19) می‌گویند، اولین بار در ووهان چین شناسایی شد. CO مخفف کرونا، VI مخفف ویروس و D به معنی بیماری (در انگلیسی). قبلاً به این بیماری «کروناویروس جدید ۲۰۱۹» یا «nCoV-2019» می‌گفتند. ویروس COVID-19 ویروس جدیدی بوده و به خانواده ویروس‌هایی همچون سارس (سندروم تنفسی حاد) و سایر سرماخوردگی‌های معمولی مرتبط است.
چگونه از خود و کودکان‌مان در مقابل کرونا محافظت کنیم؟
رییس کارگروه دستمزد شورای عالی کار گفت: سبد معیشت کارگران چهار میلیون و ۹۴۰ هزار تومان تعیین شد که در مقایسه با سال گذشته یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.
سبد معیشت کارگران تعیین شد
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی نشست ستاد ویژه پیشگیری از کرونا در سازمان آموزش و پرورش استثنایی برگزار شد.
نشست ستاد ویژه پیشگیری از کرونا در سازمان آموزش و پرورش استثنایی
همراه با گسترش ویروس کرونا، شایعات مختلفی در مورد آن منتشر شده است. آگاهی از برخی باورهای غلط ما را در مقابله با این بیماری یاری می‌کند.
این ۸ باور غلط درباره کرونا را کنار بگذارید تا تبدیل به فوبیا نشود
یک کارشناس مذهبی با بیان حقیقت استغفار از ماه رجب به عنوان آغاز بهار خودسازی یاد کرد که مقدمه ای برای بهره گیری از برکات ماه مبارک رمضان است.
بهار خودسازی را با ماه رجب آغاز کنیم
برای همه ما سوال است که چه نوع ماسکی جلوی کرونا ویروس را می‌گیرد. بهترین ماسک‌ها کدام هستند و چه ویژگی‌هایی دارند؟ در این مطلب با انواع ماسک‌های موثر آشنا شوید.
چه ماسک‌هایی جلوی کرونا را می‌گیرند؟ در این رابطه بیشتر بخوانید
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از اختصاص کمک هزینه خرید ماسک و مواد ضدعفونی به مراکز شبانه روزی تحت پوشش این اداره کل خبر داد.
اختصاص کمک هزینه خرید ماسک و مواد ضدعفونی به مراکز شبانه روزی استان مرکزی
یک روانشناس بالینی گفت: در صورتی که علایم بیماری در فردی رفع شود اما اضطراب بیماری در آن وجود داشته باشد،‌ در این گونه مواقع گویند فرد دچار اختلال «خود بیمارانگاری» شده است.
از «خود بیمار انگاری» چه می دانیم؟
وضعیت تعطیلی مهدهای کودک و مراکز روزانه بهزیستی استان ها که توسط مدیران کل استانی با هماهنگی دانشگاه های علوم پزشکی و شورای تامین استان اعلام می شود.
وضعیت تعطیلی مهدهای کودک و مراکز بهزیستی در استان ها