تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
رییس سازمان بهزیستی کشور از رشد 9.2 درصدی بودجه این سازمان در لایحه پیشنهادی بودجه سال 97 نسبت به سال جاری خبر داد و گفت: بر این اساس مستمری مددجویان نهادهای حمایتی برای سال آینده حداقل 10 درصد افزایش می‌یابد.
افزایش حداقل 10 درصدی مستمری نهادهای حمایتی
محققان ایرانی توصیه می کنند توجه سیاست‌گذاران بر بهبود شرایط کاری زنان شاغل، بهبود مراقبت­های بهداشتی در زمان حاملگی و فراهم کردن شرایط ازدواج برای جوانان در سنین 20 تا 30 سالگی متمرکز شود
عوامل موثر بر فرزندآوری والدین ایرانی
محققان پروتزی برای یک نوازنده معلول ساخته اند که به او امکان می دهد پیانو بنوازد.
نوازنده معلول با دست مصنوعی پیانو می زند + فیلم
مسابقات پاراآسیایی جوانان در امارات
سومین دوره مسابقات پاراآسیایی در شهر دبی کشور امارات در حال برگزاری است.
مصاحبه اختصاصی ایران سپید با سرمربی تیم ملی دو و میدانی و گلبال + فایل صوتی
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: نگرش جامعه نسبت به افراد دارای نیازهای ویژه باید اصلاح شود و رسانه ها نقش مهمی در آگاهی بخشی به جامعه دارند.
نگرش جامعه نسبت به افراد دارای نیازهای ویژه باید اصلاح شود
کارشکنی ها برای تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان - ایران به برجام پایبند بوده - ضرورت همراهی مردم در مبارزه با قاچاق - هنوز با پنهان کاری مواجهیم (بخش اول) - برگزاری نشست خبری چهارمین جشنواره موسیقی نواحی «آیینه دار» - آزادم کنید تا دیه بدهم
روزنامه چهارشنبه 22 آذر 1396
در طول هفته منتهی به 12 آذر ماه, روز جهانی معلولان و حتی روزهای بعد از آن, برنامه های متعدد, اما نه متنوع در گوشه و کنار پایتخت و شهرهای دیگر به این مناسبت برگزار شد.
برپایی نمایشگاه-موزه علوم و فنآوری مختص نابینایان
تا به امروز که آخرین روز ثبت نام از کاندیداهای انتخابات فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان است ۸ نفر به صورت قطعی کاندیدای ریاست شده اند.
ثبت نام ۸ کاندیدا برای ریاست فدراسیون ورزش های معلولان
یک میلیون معلول پشت نوبت دریافت خدمات بهزیستی - ارزیابی لندن از گفتگوی ظریف و جانسون - ترمیم حقوقهای زیر 2 میلیون بازنشستگان در بودجه 97 - افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارکنان در سال ۹۷ - علائم کمبود یُد در بدن - آشنایی با ردیفهای موسیقی ایرانی: «بخش سوم» - آغاز مسابقات آسیایی فوتبال نابینایان - حکم قصاص پس از انکار قتل زن تنها
روزنامه سه شنبه 21 آذر 1396
اختصاصی ایران سپید: دومین روز مسابقات پاراآسیایی امارات
سومین دوره مسابقات پاراآسیایی در کشور امارات در جریان است و نمایندگان جانباز و معلول کشورمان موفق به کسب مدال های رنگارنگ شده اند.
کسب پنج مدال طلا توسط ورزشکاران ایران