تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
تحمل 9 ماه انتظار برای به دنیا آمدن کودک نه تنها آسان نیست بلکه بسیار سخت و گاهی هم طاقت فرسا است، اما اشتیاق به دنیا آمدن کودکی که قرار است ثمره زندگی‌ات باشد تحمل این همه سختی را ممکن و گاهی لذت‌بخش هم می‌کند.
بی‌تحرکی و پرخوری، زنگ خطر دوران بارداری
معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور از برنامه‌ریزی این سازمان برای واگذاری ۵۵ هزار و ۳۷۷ واحد مسکونی در آینده خبر داد.
واگذاری بیش از ۵۵ هزار واحد مسکونی در آینده به مددجویان بهزیستی
کاهش آمار ازدواج در سال های اخیر
کاهش تمایل ایرانی‌ها برای تشکیل خانواده، پررنگ‌ترین تیتر گفته های کارشناسان درهفته ازدواج است. آن طور که آمارهای رسمی می‌گوید: ایرانی‌ها در سال گذشته 13درصد کمتر از سال 95، ازدواج کردند.
اقتصاد تنها عامل کاهش ازدواج نیست
وزنه بردار معلول کشورمان با اشاره به مشکلات مالی ورزشکاران معلول گفت: بالا بردن پرچم ایران در میادینی مانند رقابت های پیش روی جاکارتا بسیار سخت است اما با حمایت همه جانبه این مهم تحقق می یابد.
ورزشکاران جانباز و معلول نیازمند حمایت مالی هستند
وزرا میگویند فرزندشان کجاست؟ - فامیل ها به خواستگاری دختر معلول نمیروند - تفکیک ژنهای عامل بیماری آرپی در اقوام مختلف ایرانی - ژانری برای مراقبه و آرامش: «بخش پایانی» - آشنایی با ستارگان ایران در مسابقات آسیایی (بخش پایانی) - 19 سال زندان به خاطر بدهی مالی
روزنامه سه شنبه 23 مرداد 1397
گزارش ایران سپید از نشست خبری سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر
نشست خبری سی و چهارمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، با حضور شاهین فرهت دبیر هنری جشنواره، علی ترابی رئیس جشنواره، شهرام صارمی دبیر اجرایی سی و چهارمین جشنواره بین المللی جشنواره موسیقی فجر و اصحاب رسانه، امروز ۲۲ مرداد ماه در تالار وحدت برگزار شد.
جایزه مال مسابقات است/ دلواپس آثار بزرگان موسیقی ایرانی هستم
سرپرست وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی مطرح کرد؛
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سال ۹۶ با انجام ۱۴۲۸ سقط قانونی، توانستیم معلولیت‌زایی را در جامعه کاهش دهیم.
پیشگیری از معلولیت‌زایی ۱۴۲۸ جنین
برای افراد معلول و کم‌توان که هزینه‌ها و مشکلات بیشتری دارند درآمد مالی باارزش‌تر است و می‌تواند زندگی‌شان را زیر و رو کند. گاهی آب‌باریکه‌ای هم آب حیات است در شوره‌زار بی‌پولی!
اینجا برای ۷۲۲ معلول شغل دائمی ایجاد کرده اند
کارهای تحقیقاتی پایه رشد علمی و مایه حرکتهای سازنده اجتماعی هستند و اگر به درستی ثبت و برنامه ریزی شوند می توانند اثر هم افزایی داشته باشند برعکس بدون برنامه ریزی مایه سردرگمی و خستگی ذی نفعان خود میشوند.
تفکیک ژنهای عامل بیماری آرپی در اقوام مختلف ایرانی
از شش نقطه جهان
ماجرای «Tammy Ruggles» عکاس, با سایر همکارانش قدری متفاوت است. علیرغم این که همگی از تکنیک ها و ابزارهای مشترکی استفاده میکنند, او کمبینا است و اوضاع بیناییش هم روز به روز در حال بدتر شدن است.
تصاویر طبیعت, از ورای دوربین عکاس کم بینا