تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
دعای روز هفدهم ماه مبارک رمضان - اقدامی برای حفظ برجام نمیکنند - چالشهای نظارتی بر عملکرد تشکلها - مشکل وزارت بهداشت با نانواییهای سنتی - آشنایی با اتحادیه جهانی خدمات قرآنی بریل - اعزام تیم گلبال به ژاپن با دست خالی - چاردیواری
روزنامه پنجشنبه 2 خرداد 1398
آستان حضرت امام خمینی (ره) در اطلاعیه ای برنامه های حرم مطهر امام راحل برای شب های قدر را اعلام کرد.
مراسم شب‌های پرفیض قدر در حرم امام راحل برگزار می شود
یک متخصص بیماری های داخلی گفت: مصرف خودسرانه مکمل های غذایی ممنوع است، هیچ فردی نباید مصرف مواد غذایی تازه و مورد نیاز بدن را کنار بگذارد و برای تامین نیازهایش فقط به استفاده از مکمل ها روی آورد.
مصرف خودسرانه مکمل ها ممنوع
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابراز تأسف از وضعیت مناسب سازی شهرها گفت: هنوز بعد سال‌ها موفق نشده ایم شهرها را برای معلولان و افراد کم توان مناسب سازی کنیم.
هنوز موفق نشده‌ایم شهرها را برای معلولان مناسب سازی کنیم
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به تسهیلات ویژه مترو در شب‌های قدر، گفت: متروی تهران در تمامی خطوط درون شهری از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح، به مردم خدمات‌رسانی می‌کند.
خدمات شبانه‌روزی متروی تهران در لیالی قدر
رئیس سازمان بهزیستی کشور تشریح کرد
رئیس سازمان بهزیستی کشور از پوشش ۲۶ هزار کودک بی‌سرپرست و بدسرپرست در سازمان بهزیستی خبر داد و گفت: حدود ۱۰ هزار نفر از این فرزندان در مراکز شبه خانواده نگهداری می‌شوند.
کمبود نیرو در «شیرخوارگاه آمنه»
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در حال حاضر دو میلیون و ۴۰۰ هزار خانوار در مجموعه سازمان بهزیستی به نوعی از آن خدمت می‌گیرند، گفت: بالغ بر ۵۰۰ هزار پرونده مددجویی در این سازمان تعریف شده است.
مهم‌ترین انگیزه‌ "شریعتمداری" برای وزیر رفاه شدن
یک متخصص تغذیه گفت: انواع آجیل، مغزها، میوه های خشک و غیره نمونه های مناسبی برای میان وعده دوران امتحانات است و نوشیدن مایعات کافی در کارایی ذهن به شدت تاثیر می گذارد.
تغذیه سالم در ایام امتحانات
معاون بهداشت وزیر بهداشت گفت: در نانوایی های سنتی به بهانه عمل آوردن نان از نمک بیش از حد مجاز استفاده می شود که این امر خطر بروز فشارخون را بالا می برد.
کنترل فشارخون با کنترل نمک نان
از زمانی که تشکل ها در ایران متولد شدند تا امروز، نزاع و درگیری دائمی میان اعضای آن ها بر سر نحوه عملکرد و علی الخصوص مسائل مالی بوده و به نظر نمی رسد پایانی داشته باشد. این معضل زمینه ساز گفتگویی شد تا موضوع را با مسئولان نظارت بر عملکرد سازمان های مردم نهاد بررسی کنیم
چالشهای نظارتی بر عملکرد تشکلهای مردم نهاد