تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
اخیرا خانه پدری فروغ فرخزاد، شاعر معاصر ایران به تصویب اکثریت اعضای شورا رسید. اهمیت این کار به این است که با ثبت ملی این خانه تاریخی، از تخریب آن جلوگیری به‌عمل می‌آید.
خانه‌های تاریخی و بنا‌های ثبت شده تهران
ربیعی خطاب به شریعتمداری گفت: معمولا مدیران جدید چند پاکت باز می‌کنند، پاکت اول اینکه می‌گوید شش ماه باید بررسی کنم، پاکت دوم آنکه مدیر قبلی گند زده و باید آن را پاک کنم و پاکت سوم اینکه می‌گویند مدتی بمان و برو. خب آقای شریعتمداری هیچ کدام را نمی تواند باز کند و آش کشک خاله‌اش است. من هم آش کشک خاله‌ات هستم.
ربیعی به شریعتمداری: آش کشک خاله‌اتم
اعضای شورای شهر تهران پرسش های خود را از غلامرضا انصاری یکی از گزینه های شهرداری مطرح کردند.
واکنش اعضای شورای شهر تهران به سخنان انصاری
سرپرست سابق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مدت دو ماه و نیم موفق شدیم ۴۰۰ هزار نفر از افراد دارای معلولیت را تحت پوشش دریافت مستمری قرار دهیم.
برقراری مستمری ۴۰۰ هزار معلول در دو ماه و نیم گذشته
وزیر سابق رفاه با اشاره به اینکه در حال حاضر صندوق‌های بیمه‌ای مهمترین مسئله این وزارتخانه هستند، گفت: باید سیاستگذاری و برنامه‌ریزی درستی برای صندوق‌های بیمه‌ای و بازنشستگی انجام شود.
صندوقهای بیمه ای و تحولات اجتماعی اولویتهای وزارت رفاه
مقایسه درآمدهای نفتی دولت روحانی و دولت قبل/ درآمد چهار ساله فروش نفت در دولت احمدی‌نژاد بیشتر از شش سال اخیر در دولت روحانی است
نگاهی به وضعیت درآمدهای حاصل از فروش نفت
نسخه‌های فارسی تلگرام در حالی به فعالیت خود ادامه می‌دهند که پس از مهلت داده شده به آن‌ها برای بومی‌سازی کامل، تا امروز اظهارنظر رسمی درباره‌ی ادامه‌ فعالیت‌شان یا ممنوعیت آن‌ اعلام نشده است.
تلگرام‌های فارسی؛ مجاز هستند یا نه؟
مدیرکل پایش سازمان هواشناسی گفت: پیش بینی ها نشان می دهد در هفته جاری بیشتر نقاط کشور شاهد بارش باران خواهند بود بنابراین هفته خوش بارشی در پیش داریم.
هواشناسی: هفته پر بارشی در پیش است
بر اساس مصوبه دولت، سازمانهای امور مالیاتی و بهزیستی کشور موظف به رعایت ترتیبات مندرج در مصوبه شورای حقوق و دستمزد شدند.
دو نهاد دولتی موظف به رعایت ترتیبات مندرج در مصوبه شورای حقوق و دستمزد
آرزوهایی که نقش بر آب شد - درآمد ثروتمندترین ها ۱۰ برابر درآمد فقیرترین ها در ایران - باید و نبایدهای تزریق سرم "بخش اول" - اقدامات سازنده نابینایان یک دانشگاه فعال در غرب ایران - از هر سه معلول آمریکایی یک نفر دچار افسردگی حاد است - اطلاعیه برگزاری مجمع انتخاباتی کمیته ملی پارالمپیک - جوان شیشه ای را به جای بردن به کمپ ترک، سینه قبرستان فرستادند
روزنامه دوشنبه 21 آبان 1397