تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
رونمایی از اقدامات بهزیستی در سازمان ملل؛ اقدامی که تشویق جهانی داشت - تشکر سخنگو از جادوگر - اعطای وام ۲۰ میلیونی اشتغال - افزوده شدن اختلال بازی به بیماریهای روان - اولین مدرسه نابینایان در جهان - توصیف نماد و لوگوی بازیهای پارا آسیایی - سرقت تندیسهای 300 میلیونی در کرج - چاردیواری
روزنامه پنجشنبه 31 خرداد 1397
امسال در کنفرانس سالانه کمپانی Apple، یا آنچه که در میان اهل فن با عنوان «WWDC» شناخته می‌شود، طبق معمول هر سال، بخشی هم به قابلیت‌های تازه در حوزه دسترسی‌پذیری کاربران معلول و نابینا اختصاص داشت...
محصولات Apple و قابلیت‌های تازه در حوزه دسترسی کاربران معلول
وزارت رفاه می خواهد با ایجاد «پنجره واحد خدمات حمایتی»، افراد مستحق را شناسایی و از آنها حمایت کند. طرحی که شاید بتواند به کم رنگ کردن خط فقر در جامعه منجر شود.
افراد مستحق شناسایی می شوند
با ابلاغ معاون رئیس جمهور؛
با ابلاغ بخشنامه مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دستورالعمل تبدیل وضعیت کارمندان پیمانی به رسمی آزمایشی و رسمی آزمایشی به رسمی در دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.
شرایط رسمی شدن کارمندان پیمانی دولت اعلام شد + pdf
در پاریسِ قرن هجدهم، بیشتر مردم در فقر و تنگدستی زندگی می کردند و بسیاری از آنها حتی توان سیر کردن شکم گرسنه خود را هم نداشتند.
اولین مدرسه نابینایان در جهان
رییس امور سلامت و رفاه اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: ۸۰۰ هزار خانوار در کشور خارج از چتر حمایتی بودند که امسال تحت پوشش قرار می گیرند.
۸۰۰ هزار خانوار نیازمند امسال تحت پوشش خدمات حمایتی قرار می گیرند
نامه مربوط به معافیت دانشجویان معلول تحت پوشش بهزیستی از پرداخت دیون خود به صندوق رفاه دانشجویی.
دانشجویان معلول از پرداخت دیون خود به صندوق رفاه دانشجویی معاف شدند
دکتر روحانی: تولید، اولویت دولت است - راه اندازی سامانه اعلام گویای ایستگاههای اتوبوس برای نابینایان تا پایان سال (بخش دوم) - افزایش 9 درصدی قیمت دارو - گریه در میآورند و قهرمان میسازند (بخش پایانی) - انتخاب 12 شطرنجباز نابینا و کمبینا برای مسابقات پارا آسیایی - حرفهای دختر 17 ساله ماهشهری که جسد پسر خردسال را آتش زد/ او زنده بود، ساک را روی صورتش گذاشتم و...
روزنامه چهارشنبه 30 خرداد 1397
بانک قرض الحسنه مهر ایران با کمیته امداد امام خمینی برای اعطای وام ۲۰ میلیونی قرض الحسنه خود اشتغالی و مشاغل خانگی در جهت توانبخشی و توسعه اشتغال مددجویان تفاهم نامه امضا کردند.
اعطای وام ۲۰ میلیونی اشتغال
طی چند روز اخیر، موضوع پخش مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ از صدا و سیما، محل مباحث داغی در رسانه های مختلف شده است...
چالش ها و جنجال ها درباره حق پخش بازیهای جام جهانی از رسانه ملی