تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
علی خانی در نشست خبری عنوان کرد
نشست خبری کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران روز دوشنبه با حضور اعضای این کمیسیون و اصحاب رسانه، با موضوع ارائه گزارش عملکرد یک ساله این کمیسیون در ساختمان اصلی شورای شهر برگزار شد.
پیشنهاد ما، بازگشت سرویس رایگان به مدارس استثناییست
در نشست خبری کمیته ملی پارالمپیک که دوشنبه 26 شهریور برگزار شد از نام، شعار و سرپرست نمادین کاروان جمهوری اسلامی ایران در رقابت های پاراآسیایی ۲۰۱۸ رونمایی شد.
رونمایی از نام و شعار کاروان ایران در مسابقات پاراآسیایی
عزّت در برابر ذلّت - 11 هزار نفر در سال 97 به درصد جانبازی خود اعتراض کردند - دانشآموزان ۶ گروه هرم غذایی را روزانه مصرف کنند - وظایف دستگاه های اجرایی در ارتباط با ورزش معلولان بخش پایانی - نجات معجزه آسای کودکی که در خواب راه میرود
روزنامه سه شنبه 27 شهریور 1397
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: امسال کتاب‌های درسی دانش آموزان معلول به موقع و قبل از آغاز سال تحصیلی در مدارس استثنایی توزیع شده است.
کتاب های درسی مدارس استثنایی به موقع توزیع شد
مدیرکل دفتر توانبخشی و مراقبتی سازمان بهزیستی از نظارت مداوم بر عملکرد مراکز نگهداری غیردولتی تحت پوشش این سازمان خبر داد.
نظارت مداوم بر مراکز نگهداری غیر دولتی معلولان
روزهای پایانی تابستان و تغییر آب و هوا در کشور باعث شده، فیلمسازانی که آثار آنها با هوای تابستان همسانی دارد زودتر برای پایان فیلمبرداری آثار خود دست به کار شوند.
روزهای پایان تابستان و بازار داغ تولید در سینما
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی خبرداد
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با بیان اینکه برای راه‌اندازی حداقل یک مرکز اوتیسم در هر استان هدف گذاری کرده‌ایم گفت: مقدمات بهره‌برداری و راه‌اندازی اولین مدرسه اوتیسم در تهران فراهم شده است.
بهره‌برداری از اولین مدرسه ویژه اوتیسم در تهران در سال جاری
معلمی با گوش‌های سنگین!
"کنستانتین تسالکوفسکی" در 17 سپتامبر 1857 در روستای "ایژفسک" به دنیا آمد. در 10 سالگی به بیماری سختی دچار شد و پس از برخاستن از بستر بیماری، شنوایی خود را از دست داد. کَر شدن کنستانتین باعث شد که او نتواند در مدرسه، به خوبی درس بخواند و به همین جهت مادرش در خانه به آموزش او پرداخت.
امروز 17 سپتامبر؛ زادروز مردی که راه فضا را نشان داد
مدیر کل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران: اجازه نفوذ به پرونده‌های جانبازی برای افزایش درصد را نمی‌دهیم.
11 هزار نفر در سال 97 به درصد جانبازی خود اعتراض کردند
رئیس هیات امنای بنیاد بخشش و وزیر اسبق علوم گفت: سالانه 2 هزار و 500 کودک با نوعی ناشنوایی در ایران به دنیا می آیند که هزار نفر از آنها کاملا ناشنوا و نامزد جراحی کاشت حلزون گوش هستند.
سالانه هزار کودک ناشنوا در ایران متولد می شوند