تعداد نتایج یافت شده : 100 (صفحه 1 از 10)
حدود 25 خبرنگار، عکاس و مستندساز از طرف کمیته ملی پارالمپیک برای پوشش رسانه ای مسابقات پارا آسیایی که در کشور اندونزی برگزار شد، اعزام شدند.
راویان دیار افتخار/روایت صوتی خبرنگاران اعزامی به مسابقات پارا آسیایی
مروری بر انواع موسیقی در دیار آب و آفتاب
چراغی که در هرمزگان همیشه روشن است
فرهاد معابی مربی تیم ملی جودوی نابینایان گفت: فردا سه جودوکار داریم که از جمله شانس های اصلی ما برای کسب مدال طلا هستند
معابی: شانس های اصلی مدال طلا در جودوی نابینایان فردا روی تاتامی می روند
مراسم اهتزاز پرچم کشور ها ساعت 10 صبح پنجشنبه 12 مهر در دهکده سومین دوره مسابقات پاراآسیایی برگزار شد و پرچم هفت کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز درآمد.
پرچم ایران در دهکده مسابقات پاراآسیایی بر افراشته شد +دانلود مستند صوتی
در آستانهٔ ماه محرم و ایام سوگواری ایرانیان برای سالار شهیدان، نگاهی خواهیم داشت به آیینها و نغمات اجرا شده در عزاداری های جنوب ایران و مناطق بوشهر و هرمزگان که از جملهٔ زیباترین آیینهایی است که در این ماه در ایران انجام می شود.
نغمه های حزنانگیز جنوب
آهنگ و درنگ
قدیمی ترین زمان استفاده از موسیقی به عنوان روشی برای تأمین سلامت جسم و روان، به گذشته های بسیار دور باز می گردد. هنگامیکه بدویترین اقوام و قبایل در مراسم مختلف از آن برای دفع اشرار و بلایا استفاده می کرده اند.
موسیقی درمانی چیست + صوت
برای آغاز هر نوع پژوهش درمانی در زمینه بیماری های شبکیه؛ ابتدا باید تصویر دقیقی از این بیماران در کشور داشت. انجام ثبت این بیماری ها در مرکز تحقیقات چشم دانشگاه شهید بهشتی در بیمارستان لبافی نژاد می تواند شروع خوبی در این زمینه باشد .
بیماری های تحلیل رونده شبکیه؛ در کشور ثبت می شوند + فایل صوتی گفتگو
چهارگاه، از جمله دستگاههای موسیقی ایرانی است که بسیاری از آهنگسازان ایرانی سبک کلاسیک به سراغش رفته اند و از تمهایش بهره جسته اند و آثار ماندگاری را هم عرضه کرده اند.
چهارگاه پیشرو، مروری بر آلبوم باله «روز ششم» + صوت
مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه مداحی های ویژه این ایام در ادامه برای علاقمندان قرار داده شده است.
مداحی ویژه ایام فاطمیه + صوت
آهنگ و درنگ
برخلاف برخی دیگر از دستگاهها (نظیر نوا، سهگاه و چهارگاه) که همنام مقامهای موسیقی قدیم ایران هستند و از آنها نشئت گرفته اند، شور جزو مقامهای اصلی موسیقی قدیم ایران نبوده است.
سفری در میان دستگاههای موسیقی ایرانی «شور»: «بخش دوم» + صوت