تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
اعضای شورای اسلامی شهر تهران رای بر موافقت با رایگان شدن سرویس مدارس کودکان استثنایی دادند.
سرویس مدارس کودکان استثنایی رایگان ماند
حتماً به خاطر میآورید که روش نامگذاری نسخه های جدید JAWS، از همین سال جاری میلادی، مثل بسیاری نرم افزارهای دیگر به نام سال انتشار آن نسخه تغییر کرد.
رونمایی از تغییرات احتمالی در JAWS 2019
مصوبه «سیاست‌ها، راهبردها، وظایف و ضوابط اجرایی ترویج فرهنگ حضور، توانمندی و افتخارآفرینی جانبازان و معلولان ازطریق ورزش» که در جلسه ۷۹۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است، توسط رئیس جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی برای اجراء ابلاغ شد.
وظایف دستگاههای اجرایی در ارتباط با ورزش جانبازان و معلولین
علی خانی در نشست خبری عنوان کرد
نشست خبری کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران روز دوشنبه با حضور اعضای این کمیسیون و اصحاب رسانه، با موضوع ارائه گزارش عملکرد یک ساله این کمیسیون در ساختمان اصلی شورای شهر برگزار شد.
پیشنهاد ما، بازگشت سرویس رایگان به مدارس استثناییست
در نشست خبری کمیته ملی پارالمپیک که دوشنبه 26 شهریور برگزار شد از نام، شعار و سرپرست نمادین کاروان جمهوری اسلامی ایران در رقابت های پاراآسیایی ۲۰۱۸ رونمایی شد.
رونمایی از نام و شعار کاروان ایران در مسابقات پاراآسیایی
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: امسال کتاب‌های درسی دانش آموزان معلول به موقع و قبل از آغاز سال تحصیلی در مدارس استثنایی توزیع شده است.
کتاب های درسی مدارس استثنایی به موقع توزیع شد
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی خبرداد
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با بیان اینکه برای راه‌اندازی حداقل یک مرکز اوتیسم در هر استان هدف گذاری کرده‌ایم گفت: مقدمات بهره‌برداری و راه‌اندازی اولین مدرسه اوتیسم در تهران فراهم شده است.
بهره‌برداری از اولین مدرسه ویژه اوتیسم در تهران در سال جاری
معلمی با گوش‌های سنگین!
"کنستانتین تسالکوفسکی" در 17 سپتامبر 1857 در روستای "ایژفسک" به دنیا آمد. در 10 سالگی به بیماری سختی دچار شد و پس از برخاستن از بستر بیماری، شنوایی خود را از دست داد. کَر شدن کنستانتین باعث شد که او نتواند در مدرسه، به خوبی درس بخواند و به همین جهت مادرش در خانه به آموزش او پرداخت.
امروز 17 سپتامبر؛ زادروز مردی که راه فضا را نشان داد
رئیس هیات امنای بنیاد بخشش و وزیر اسبق علوم گفت: سالانه 2 هزار و 500 کودک با نوعی ناشنوایی در ایران به دنیا می آیند که هزار نفر از آنها کاملا ناشنوا و نامزد جراحی کاشت حلزون گوش هستند.
سالانه هزار کودک ناشنوا در ایران متولد می شوند
احمدی میدری معاون وزارت رفاه گفت: در طرحی که از طرف این وزارت‌خانه برای معاون اول رییس‌جمهور ارسال‌ شده قرار است به‌زودی کالاکارت جهت تأمین کالای اساسی به مردم داده شود.
صدور کالا کارت ۱۰۰هزار تومانی برای ۱۰میلیون نفر