تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: ابلاغیه تعهدات تسهیل‌گری اشتغال استان قزوین در امسال ۶۰۷ نفر بوده که از این میزان امکان ایجاد شغل برای ۳۷۳ از مددجویان توسط بهزیستی استان فراهم شده است.
اجرای ۵۰ درصد از تعهد تسهیل‌گری اشتغال مددجویان بهزیستی
27 میلیون تومان اعتبار برای کاشت و تأمین قطعات کاشت حلزون به معلولان زیرپوشش بهزیستی خراسان جنوبی اختصاص یافت.
اختصاص 27 میلیون تومان به کاشت حلزون ویژه ناشنوایان بهزیستی
«گاهی در مورد ما طوری حرف می‌زنند انگار شیء هستیم. یک بار برای یک کار اداری به سازمانی رفته بودم، کارمند به شخص همراه من گفت این را یک جا بنشون و برو کارهاش را انجام بده. این بنده خدا را دیگه نمی‌خواد ببری! آدم‌ها نمی‌دانند این طوری و با این حرف‌ها کمکی نمی‌کنند بلکه بیشتر ناراحت‌مان می‌کنند.»
چگونه به یک معلول کمک کنیم؟
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، عضو فراکسیون معلولان مطرح کرد: بیماران سندروم دان مانند بیماران اوتیسم و همه گروه های خاص بیماری های معلولیتی مظلوم هستند و باید به صورت ویژه مورد توجه مسئولان قرار بگیرند.
دولت مردان به جامعه معلولین توجه کنند
ربیعی خطاب به شریعتمداری گفت: معمولا مدیران جدید چند پاکت باز می‌کنند، پاکت اول اینکه می‌گوید شش ماه باید بررسی کنم، پاکت دوم آنکه مدیر قبلی گند زده و باید آن را پاک کنم و پاکت سوم اینکه می‌گویند مدتی بمان و برو. خب آقای شریعتمداری هیچ کدام را نمی تواند باز کند و آش کشک خاله‌اش است. من هم آش کشک خاله‌ات هستم.
ربیعی به شریعتمداری: آش کشک خاله‌اتم
اعضای شورای شهر تهران پرسش های خود را از غلامرضا انصاری یکی از گزینه های شهرداری مطرح کردند.
واکنش اعضای شورای شهر تهران به سخنان انصاری
سرپرست سابق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مدت دو ماه و نیم موفق شدیم ۴۰۰ هزار نفر از افراد دارای معلولیت را تحت پوشش دریافت مستمری قرار دهیم.
برقراری مستمری ۴۰۰ هزار معلول در دو ماه و نیم گذشته
وزیر سابق رفاه با اشاره به اینکه در حال حاضر صندوق‌های بیمه‌ای مهمترین مسئله این وزارتخانه هستند، گفت: باید سیاستگذاری و برنامه‌ریزی درستی برای صندوق‌های بیمه‌ای و بازنشستگی انجام شود.
صندوقهای بیمه ای و تحولات اجتماعی اولویتهای وزارت رفاه
مقایسه درآمدهای نفتی دولت روحانی و دولت قبل/ درآمد چهار ساله فروش نفت در دولت احمدی‌نژاد بیشتر از شش سال اخیر در دولت روحانی است
نگاهی به وضعیت درآمدهای حاصل از فروش نفت
مدیرکل پایش سازمان هواشناسی گفت: پیش بینی ها نشان می دهد در هفته جاری بیشتر نقاط کشور شاهد بارش باران خواهند بود بنابراین هفته خوش بارشی در پیش داریم.
هواشناسی: هفته پر بارشی در پیش است