تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
اگر اهل سفر هستید و دغدغه تماشای جذابیت‌های بکر ایران را دارید و می‌خواهید با کمترین هزینه، سفری خوش را تجربه کنید؛ حتما این مطلب را بخوانید.
چطور با کمترین هزینه به جذاب‌ترین نقاط ایران سفر کنیم؟
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: به منظور خدمت رسانی مناسب به جانبازان بزودی آزانس ویژه جانبازان در شهر قزوین راه اندازی می شود.
آژانس ویژه جانبازان در قزوین راه اندازی می شود
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به برنامه‌ریزی دولت برای افزایش مستمری مددجویان نهادهای حمایتی گفت: با توجه به ابلاغ بخشنامه‌ها مابه‌التفاوت افزایش مستمری مددجویان از ماه آینده پرداخت خواهد شد.
پرداخت مابه‌التفاوت افزایش مستمری مددجویان بهزیستی از ماه آینده
محققان یک رسم الخط لمسی جدید ابداع کرده‌اند که می‌تواند کارایی بیشتری از خط بریل برای نابینایان داشته باشد.
ابداع یک رسم الخط بهتر از بریل برای نابینایان
پخش برنامه اختتامیه جشنواره «سین سیما» در شامگاه شنبه اول اردیبهشت ماه از شبکه 3 سیما و صحبت های مرتضی میرباقری, معاون سیمای رسانه ملی, شاید برای عده ای که دوستدار شنیدن آمار و حرف های مبتنی بر کلی گویی هستند, جذاب بنماید اما...
النادرُ کَ المعدوم
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: خدمات بهزیستی در حوزه های مختلف نیازمند کیفی سازی و نزدیک شدن به استانداردهای جهانی است و در این زمینه برنامه ریزی آینده نگرانه مدنظر قرار دارد.
خدمات بهزیستی نیازمند کیفی سازی است
استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران عنوان کرد:
استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام روش تزریق داخل چشمی برای بهبود بینایی افراد در معرض نابینایی به خصوص بیماران دیابتی را موثر دانست.
تزریق داخل چشمی به کمک افراد در معرض خطر نابینایی می آید
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: علیرغم پیشرفت‌ها و توانمندی‌های رشته گفتار درمانی طی سالیان گذشته، به نظر می‌رسد، گفتاردرمانی نیاز به توجه و حمایت بیشتر بیمه‌ها، سازمان‌های مرتبط و بخش خصوصی دارد.
دانشی که باعث نشاط معلولان می‌شود
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز از تدوین لایحه راه‌اندازی سامانه حمل و نقل معلولان به شورای شهر خبرداد.
لایحه راه‌اندازی سامانه حمل و نقل معلولان در شیراز تدوین شد
آخرین بروز رسانی، شنبه، اول اردیبهشت 1397
لیست بانکها و شعب مربوط به سامانه خدمات بانکی نابینایان