تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
وزارت رفاه می خواهد با ایجاد «پنجره واحد خدمات حمایتی»، افراد مستحق را شناسایی و از آنها حمایت کند. طرحی که شاید بتواند به کم رنگ کردن خط فقر در جامعه منجر شود.
افراد مستحق شناسایی می شوند
با ابلاغ معاون رئیس جمهور؛
با ابلاغ بخشنامه مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دستورالعمل تبدیل وضعیت کارمندان پیمانی به رسمی آزمایشی و رسمی آزمایشی به رسمی در دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.
شرایط رسمی شدن کارمندان پیمانی دولت اعلام شد + pdf
کارشناس پرداخت تسهیلات بنیاد مسکن گلستان از جذب بیش از 70 درصدی سهمیه گلستان در طرح تأمین مسکن خانوارهای دارای دو عضو معلول و بیشتر خبرداد.
جذب 70 درصدی سهمیه تأمین مسکن خانواده‌هایی با دو معلول در گلستان
علی اکبر هدهدی، رئیس انجمن شطرنج فدراسیون نابینایان در گفتگو با ایران سپید، از برگزاری اولین مرحله اردوی آمادگی که انتخابی تکمیلی برای رقابتهای پاراآسیایی جاکارتا است خبر داد.
انتخاب 12 شطرنجباز نابینا و کمبینا برای مسابقات پاراآسیایی
رئیس سازمان بهزیستی کل کشور از رفع سوءتفاهم ایجاد شده پیرامون وضعیت منازل معلولان شهرستان بافق که در روزهای گذشته خبر از تخریب و تخلیه کامل آن داده شده بود، خبر داد.
توضیحات رئیس سازمان بهزیستی درباره وضعیت منازل معلولان شهرستان بافق
با روند رو به رشدی که قیمت سکه طی می‌کند شاید دارندگان سکه‌های پیش فروش در زمان ثبت‌نام تصور هم نمی‌کردند که سود سرمایه‌گذاری آنها تا این حد بالا باشد.
سپرده‌گذاران بانکی بیشتر سود کردند یا خریداران پیش‌فروش سکه؟
خون نقش حیاتی در سلامت هر انسانی ایفا می کند و یک آزمایش خون ساده مشخص خواهد کرد که وضعیت ارگان های حیاتی بدن هر فرد به چه شکلی است.
ژن درمانی نخاع آسیب دیده را درمان می کند
مدیرعامل انجمن ندای معلولین ایران گفت: ویلچرهایی که توسط بهزیستی بصورت رایگان در اختیار معلولان قرار می‌دهند، بسیار بی‌کیفیت است.
انتقاد از تحویل ویلچرهای بی‌کیفیت به معلولان
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: بهزیستی در ارایه خدمات بهتر به معلولان مشکلات اعتباری بسیاری دارد.
معلولان از امکانات اولیه درمانی محروم هستند
رئیس سازمان بهزیستی، از موافقت با تخصیص اعتبارات لازم برای پوشش تعداد بیشتری از نیازمندان خبر داد و گفت: به محض پرداخت اعتبار حمایت افراد جدید انجام می شود.
ورود نیازمندان جدید به چرخه حمایتی بهزیستی