تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
تا به امروز که آخرین روز ثبت نام از کاندیداهای انتخابات فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان است ۸ نفر به صورت قطعی کاندیدای ریاست شده اند.
ثبت نام ۸ کاندیدا برای ریاست فدراسیون ورزش های معلولان
اختصاصی ایران سپید: دومین روز مسابقات پاراآسیایی امارات
سومین دوره مسابقات پاراآسیایی در کشور امارات در جریان است و نمایندگان جانباز و معلول کشورمان موفق به کسب مدال های رنگارنگ شده اند.
کسب پنج مدال طلا توسط ورزشکاران ایران
اختصاصی ایران سپید
دومین روز مسابقات پاراآسیایی در شهر دبی کشور امارات در جریان است و ورزشکاران نابینا و کم بینا، جانباز و معلول کشورمان موفق به کسب 4 مدال نقره و 2 مدال برنز شدند.
دومین روز مسابقات پاراآسیایی امارات/چراغ مدالآوری را شناگران نابینا روشن کردند
اختصاصی ایران سپید: اخبار مسابقات پاراآسیایی
سومین دوره مسابقات پاراآسیایی، از روز یکشنبه 19 آذر، در شهر دبی کشور امارات آغاز شده است.
نگاهی به اولین روز مسابقات پاراآسیایی جوانان در امارات
رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه یک میلیون و ۳۰۰ هزار معلول در سامانه بهزیستی ثبت نام کرده اند، گفت: بیش از یک میلیون نفر هم پشت نوبت قرار دارند که نیازمند بهره مندی از خدمات مختلف سازمان هستند.
یک میلیون معلول پشت نوبت دریافت خدمات بهزیستی
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: برای جبران کمبود 700 نفر نیروی انسانی در این حوزه، سهمیه حدود 400 نفر در آزمون استخدامی برای مدارس استثنایی پیش‌بینی شده است.
سهمیه جذب 400 معلم برای مدارس استثنایی در آزمون استخدامی
بزرگداشت روز جهانی معلولان ۱۸ آذر در سالن همایشهای برج میلاد با حضور ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، صالحی قائم مقام شهردار تهران, محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی و جمعی از مدیران این سازمان، چند تن از نمایندگان مجلس و چند عضو شورای شهر تهران و همچنین با حضور جمع بزرگ ۱۶۰۰ نفری معلولان برگزار شد.
بزرگداشت روز جهانی معلولان در برج میلاد برگزار شد
قائم مقام شهردار تهران از راه‌اندازی ۲ مرکز توانبخشی معلولان در منطقه ۱۲ و ۳ تهران خبر داد و گفت: بیش از ۱۰ هزار معلول در ۳۵۴ محله تهران فعالیت می‌کنند.
راه‌اندازی مراکز توانبخشی معلولان در ۲ منطقه تهران
انجمن نابینایان بشارت بیرجند، به مناسبت روز جهانی معلولین، دوره آموزشی سامانه خدمات بانکی نابینایان در شعب را برگزار کرد.
برگزاری دوره آموزشی سامانه خدمات بانکی نابینایان در انجمن نابینایان بیرجند
عصر روز یکشنبه, 12 آذر «روز جهانی معلولان» عده ای از شهروندان معلول با فراخوان چند تشکل فعال معلولان, مقابل تئاتر شهر در پارک دانشجو جمع شدند تا پیرامون موضوع نادیده گرفتن حقوق شهروندی معلولان به صورت مدنی مطالبات خود را مطرح کنند.
گزارش تجمع معلولان مقابل تئاتر شهر در پارک دانشجو