تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
در هفته جدید، اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، سریال های متنوعی را برای پخش از شبکه های رادیویی آماده کرده است.
هفته پیشرو همراه  سریال های متنوع رادیویی باشید
قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت، گفت: شاخص‌های توسعه انسانی را ارتقاء دادیم و در عدالت اجتماعی سلامت مردم، موفق عمل کردیم.
نقدی بر طرح تحول سلامت
معاون حمل و نقل شهردرای تهران از ارائه یارانه حمل و نقل ویژه سربازان خبر داد و گفت: شهردار تهران در گفتگویی با یکی از سربازان، قول داده بودند که این قشر نیز تحت حمایت و یارانه بلیت مترو و اتوبوس قرار گیرند، گفت: حتماً این قشر مورد حمایت قرار می‌گیرند.
بلیت یارانه ای برای سربازان
اندکی احساس ترس انسان را از خطرات حفظ می‌کند اما در صورتیکه این احساس غیرعادی شود با مشکلات روانشناختی و سلامت روان همراه خواهد بود.
پردازش احساس ترس در مغز
اختراع عینک eSight 3 به افراد کم بینا کمک می‌کند تا محیط اطراف خود را تماشا کنند.
هدست جدید زندگی کم بینایان را متحول می کند
محسن ولیئی مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اشاره به ارائه بن کارت هدیه میان مددجویان این نهاد گفت: اواسط اسفند ماه بن کارتها بر حسب مستمری که خانواده ها از کمیته امداد دریافت می کنند به دستشان خواهد رسید.
در آستانه نوروز بن کارت هایی میان مددحویان توزیع می شود
تفاهمنامه ای میان محسنی بندپی، رئیس سازمان بهزیستی و علی اصغر رستمی، رئیس دانشگاه پیام نور جهت همکاری مشترک میان این دو نهاد یک اسفند ماه در سازمان بهزیستی منعقد شد.
امضای تفاهم نامه مشترک میان دانشگاه پیام نور و سازمان بهزیستی
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: در تعاریف جهانی معلولیت ممکن است فردی که چشم خیلی ضعیفی هم دارد در دسته معلولان قرار گیرد اما در ایران به علت آنکه این افراد دچار مشکلات خاصی نیستند، تحت حمایت سازمان‌های رفاهی همچون بهزیستی قرار نمی‌گیرند
نحوی نژاد: وزارت بهداشت باید نظام شناسایی معلولان را ارتقا دهد
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: سال جاری 500 دانش‌آموز مدارس استثنایی در استان‌ها از طریق کنکور سراسری در دانشگاه‌های سراسری پذیرفته شده‌اند.
500 دانش‌آموز از مدارس استثنایی دانشگاه دولتی قبول شدند
بانک قرض الحسنه رسالت در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف تکریم ارباب رجوع و بهره‌مندی مطلوب نابینایان از خدمات بانکی، اقدام به راه اندازی سامانه خدمات بانکی نابینایان در سه استان تهران، قزوین و کرمان کرد.
راه اندازی سامانه بانکی نابینایان بانک رسالت در سه استان کشور