تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
رئیس انجمن فیزیوتراپی ایران، گفت: همه مهدهای کودک‌ و خانه‌های سالمندان بهزیستی جهت پیشگیری از اختلالات اسکلتی و عضلانی از خدمات فیزیوتراپی بهره‌مند می‌شوند.
ارائه خدمات فیزیوتراپی در مهدهای کودک و خانه های سالمندان بهزیستی
معاون امور توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: این استان در سال گذشته رتبه دوم کشور در زمینه مناسب سازی معابر برای معلولان را کسب کرد.
خراسان رضوی رتبه دوم کشور در مناسب سازی معابر برای معلولان را کسب کرد
ورزشکاران معلول و نابینای کشورمان در اولین حضور خود در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی امیدوارند افتخارات خود در این رویداد را نیز تکرار کنند.
پارالمپیکی‌ها در مسیر باکو؛ چشم‌انتظار مدال‌های رنگارنگ معلولان و نابینایان
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: انشالله بتوانیم سال آتی حضور قاریان و حافظان زن نابینا را در سومین دوره مسابقات بین‌المللی شاهد باشیم.
حضور قاریان و حافظان زن نابینا در مسابقات بین‌المللی قرآن در سال آینده
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: در حوزه تالیف و مناسب سازی کتابهای درسی دانش آموزان با نیازهای ویژه از 85 جلد به 144 جلد رسیده ایم که رشدی بیش از 69 درصد را نشان می دهد
رشد69 درصدی تالیف و مناسب سازی کتابهای درسی دانش آموزان با نیازهای ویژه در کشور
بر اساس اعلام گمرک ایران، سقف معافیت در نظر گرفته شده ترخیص خودرو ساخت ۲۰۱۶ به بعد ۳۰ میلیون تومان می‌باشد.
معافیت ۳۰ میلیون تومانی ترخیص خودرو برای جانبازان و معلولین
مبعث هنگامه ای است که پروردگار با نزول کلام خویش بر قلب پاک حضرت محمد(ص) آغازگر هدایت بشر شد تا شرک، بی عدالتی و جهل را از میان بردارد و توحید و کرامت را در مسیر هدایت انسان ها برای دستیابی به سعادت ابدی قرار دهد.
مبعث؛ طلوع کرامت و عدالت انسانی
آن دسته از معلولان و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی که رقم واریزی همراه با یارانه ۴۵ هزارو ۵۰۰ تومانی را در فروردین ماه امسال دریافت نکرده‌اند، باید در انتظار واریز طی ماه‌های آینده و پس از تامین اعتبار مورد نیاز باشند.
معلولان در نوبت افزایش مبلغ یارانه
یکی از مشکلاتی که افراد کم بینا با آن روبرو هستند، کار طبیعی با کامپیوتر و محیط ویندوز است. چرا که مانیتورهای موجود در بازار و محیط گرافیکی ویندوز به طور پیش فرض برای این کاربران طراحی نشده است.
ترفندهایی که کار با رایانه را برای کاربران کم بینا تسهیل می کند
فیلم مهرداد غفارزاده در هفتمین دوره جشنواره ناشنوایان هنگ کنگ نمایش داده می‌شود.
«دریا و ماهی پرنده» به جشنواره ناشنوایان هنگ‌ کنگ رسید