تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
عضو تیم ملی تیراندازی معلولان و جانبازان گفت: اگر بخواهم یک مقایسه کلی بین تمرینات این دوره و تمرینات پیش از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو داشته باشم باید گفت که شیوع ویروس کرونا و تعویق المپیک به زیان این رشته در ایران شد.
ملی‌پوش پاراتیراندازی: تعویق پارالمپیک به ضرر ما شد
در ستاد ملی مقابله با کرونا مصوب شد
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از الزام همراه داشتن کارت ملی برای گرفتن خدمت در ادارات و همچنین استفاده از حمل و نقل عمومی، جهت کنترل افراد کرونا مثبت خبر داد.
الزام همراه داشتن کارت ملی برای مراجعه به ادارات و حمل و نقل عمومی
مدیرکل دفتر توانمندسازی بهزیستی:
مدیرکل دفتر توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور گفت: قانون بازنشستگی پیش از موعد معلولان و جانبازان برای همه حوزه‌های دولتی و خصوصی قابل شمول است اما متاسفانه اکنون فقط در دستگاه های دولتی برقرار است و در بخش خصوصی اجرا نشد.
بازنشستگی پیش از موعد معلولان فقط در بخش دولتی اجرا شد
مدیرکل بهزیستی استان گفت: هم اکنون ۱۶ هزار و ۲۳۳ نفر از افراد تحت پوشش بهزیستی دارای دفترچه درمانی بیمه سلامت هستندکه علاوه بر این تعداد سهمیه افراد مجهول الهویه نیز مشخص شده بطوریکه در ۶ ماهه اول سال جاری ۱۱ مجهول‌الهویه به بیمه سلامت استان ارجاع داده شده‌اند.
بیش از ۱۶ هزارمددجوی بهزیستی زنجان تحت پوشش بیمه سلامت هستند
عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به خلاءهای قانونی برای حمایت از زنان در مقابل خشونت، گفت: خانه نشینی در دوران همه گیری کرونا به اضافه مشکلات بد اقتصادی، منجر به تشدید خشونت‌ خانگی به ویژه خشونت علیه زنان شده است.
خشونت علیه زنان با کرونا و گرانی تشدید شده است
عضو تیم ملی پارااسکی با اشاره به رواج این رشته ورزشی در بین چند نام تکراری گفت: در مناطقی که به پیست‌های اسکی نزدیک هستند این ورزش برای مردم یک تفریح است که از کودکی آن را می‌آموزند.
کلهر: اسکی برای شهروندان ساکن در نزدیکی پیست‌ها، تفریح است
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از تعریف و مصوب شدن ۲۰۴ طرح پژوهشی مرتبط با ویروس کرونا در این مجموعه خبر داد و گفت: تعدادی از این طرح‌ها پایان یافتند و شماری در حال گذراندن مراحل نهایی یا بالینی هستند.
۲۰۴ طرح تحقیقاتی مرتبط با کرونا در دانشگاه پزشکی اصفهان اجرا شد
معاون مشارکت‌های مردمی اداره‌کل بهزیستی استان کرمان گفت: به کارفرمایانی که جامعه هدف بهزیستی را به کار بگیرند، تسهیلات ارزان قیمت تعلق می‌گیرد.
کارفرمایان همکار بهزیستی تسهیلات دریافت می‌کنند
بانک مرکزی خبر داد
بانک مرکزی و شبکه بانکی به منظور اجرای قانون جدید، تمهیدات لازم را برای ثبت چک در «سامانه صیاد» توسط دارندگان چک فراهم کرده است.
اعلام ضوابط جدید اجرایی صدور و نقل و انتقال چک
مدیرکل بهزیستی استان زنجان:
مدیرکل بهزیستی استان زنجان، با بیان اینکه چهار هزار و ۹۸۹ سالمند معلول تحت پوشش بهزیستی استان زنجان هستند، گفت: از این تعداد یک هزار و ۱۰۰ سالمند معلول مستمری بگیر هستند.
۴۹۸۹ سالمند معلول تحت پوشش بهزیستی زنجان هستند