تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
مدیرکل بهزیستی استان زنجان:
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت : ۳۷۰پایگاه و هزار و ۱۰۰صندوق برای جمع‌آوری زکات فطره به صورت مشترک با کمیته امداد امام خمینی (ره ) در استان زنجان مستقر خواهد بود
۳۷۰پایگاه بهزیستی استان زنجان آماده دریافت زکات فطره هستند
ییس اداره بهزیستی مراغه با اشاره به ارایه خدمات توانبخشی، اجتماعی، پیشگیری و اشتغال و مشارکت‌های مردمی از سوی این اداره، گفت: در سال گذشته، ۴۲ هزار و ۷۷۵ نفر در این شهرستان از خدمات مشاوره‌ای و آموزش مهارت‌های اجتماعی بهزیستی بهره‌مند شدند.
بیش از ۴۲ هزار مورد خدمات مشاوره‌ای در مراغه ارایه شد
رییس هیات ورزش جانبازان و معلولان شیروان گفت: با توجه به مشکلات فراوان معلولان، انتظار می‌رود که خیرین و نیکوکاران کمک‌های خود را به سمت حل مساله اشتغال این قشر سوق دهند.
نیکوکاران به حل مشکل اشتغال معلولان کمک کنند
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: ۳۷۰ پایگاه و هزار و ۱۰۰ صندوق برای جمع‌آوری زکات فطره به صورت مشترک با کمیته امداد امام خمینی (ره) در این استان مستقر خواهد شد.
آمادگی پایگاه‌های بهزیستی زنجان برای جمع آوری زکات فطره
تحقق راهبرد جهش تولید در استان اصفهان به تاکید کارشناسان با توسعه اشتغال و رفع چالش بیکاری، برنامه‌ریزی علمی و عملی با داشتن چشم‌اندازهای معین و با بکارگیری ظرفیتهای مختلف موجود کشور میسر است که باید اهتمام ویژه‌ای به این مهم بشود.
توسعه اشتغال و رفع بیکاری پیش نیاز جهش تولید در اصفهان
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سلماس از ثبت وقف یک ساختمان ۳ طبقه به عنوان سومین وقف شهرستان در سال جاری خبر داد.
ساختمانهای وقفی سلماس به ۱۶ عدد رسید
مدیر کل دفتر توانمند سازی بهزیستی در گفت و گو با ایران سپید
از سال 94 به این سو, اعطای پلاک ویژه ی معلولان (پلاک ژ) به نابینایان متوقف شد. استدلال های زیادی در این باره از سوی مراجعی مثل پلیس راهور ناجا آورده شد از جمله اینکه دارندگان این پلاک ها, امکان سوء استفاده ی دیگران از تسهیلات این پلاک ها را فراهم می کنند.
اعطای طرح ترافیک به معلولان واجد شرایط استان تهران
هفته ی گذشته, سامانه ی خرید محصولات دو شرکت تولید کننده ی خودرو (ایران خودرو و سایپا) باز شد تا خریداران متقاضی بتوانند از طریق آن سامانه, خودروی مد نظرشان را خریداری کنند.
عذر خواهی یک مسئول از نابینایان
معاون امور مشارکتهای مردمی، موسسات غیر دولتی و توانمند سازی و امور مجلس سازمان بهزیستی کشور، اقدامات این سازمان در خصوص جمع آوری زکات فطریه سال ۹۹ در سراسر کشور را تشریح کرد.
اقدامات سازمان بهزیستی در خصوص جمع آوری زکات فطریه سال ۹۹ در سراسر کشور تشریح شد
وزیر آموزش و پرورش در سی‌ودومین شورای سازمان آموزش و پرورش استثنایی بر آموزش مهارت‌ها به دانش آموزان با نیازهای ویژه تاکید کرد.
آموزش مهارت‌ها به دانش آموزان با نیازهای ویژه