تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی از آغاز بررسی اعتراضات جاماندگان حمایت معیشتی خبر داد و گفت: در صورت مشمول بودن ۱۰ اسفند کمک معیشت به حساب این افراد واریز می شود.
آغاز بررسی اعتراضات جاماندگان حمایت معیشتی
بیماری ایجاد شده با ویروس کرونا که به آن بیماری کرونا ۲۰۱۹ (COVID-19) می‌گویند، اولین بار در ووهان چین شناسایی شد. CO مخفف کرونا، VI مخفف ویروس و D به معنی بیماری (در انگلیسی). قبلاً به این بیماری «کروناویروس جدید ۲۰۱۹» یا «nCoV-2019» می‌گفتند. ویروس COVID-19 ویروس جدیدی بوده و به خانواده ویروس‌هایی همچون سارس (سندروم تنفسی حاد) و سایر سرماخوردگی‌های معمولی مرتبط است.
چگونه از خود و کودکان‌مان در مقابل کرونا محافظت کنیم؟
همراه با گسترش ویروس کرونا، شایعات مختلفی در مورد آن منتشر شده است. آگاهی از برخی باورهای غلط ما را در مقابله با این بیماری یاری می‌کند.
این ۸ باور غلط درباره کرونا را کنار بگذارید تا تبدیل به فوبیا نشود
برای همه ما سوال است که چه نوع ماسکی جلوی کرونا ویروس را می‌گیرد. بهترین ماسک‌ها کدام هستند و چه ویژگی‌هایی دارند؟ در این مطلب با انواع ماسک‌های موثر آشنا شوید.
چه ماسک‌هایی جلوی کرونا را می‌گیرند؟ در این رابطه بیشتر بخوانید
یک روانشناس بالینی گفت: در صورتی که علایم بیماری در فردی رفع شود اما اضطراب بیماری در آن وجود داشته باشد،‌ در این گونه مواقع گویند فرد دچار اختلال «خود بیمارانگاری» شده است.
از «خود بیمار انگاری» چه می دانیم؟
رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی گفت: سرانه فضای آموزشی دانش آموزان استثنایی در سطح کشور، 10 مترمربع است که باید به استاندارد 22،5 متر مربع برسیم.
فضای آموزشی ویژه دانش آموزان استثنایی در کشور، 10 مترمربع است
سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی، شیوه‌نامه نظام تصمیم‌گیری مشارکت محور (از مدرسه تا ستاد) به ادارات آموزش‌وپرورش استان‌ها ابلاغ کرد.
ابلاغ شیوه‌نامه «نظام تصمیم‌گیری مشارکت محور (از مدرسه تا ستاد)»
معاون تعالی دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم توجه به اظهار نظرهای تخصصی دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت و متخصصین مربوطه، دو دمنوش برای مقابله با کرونا و تقویت سیستم ایمنی بدن را معرفی کرد.
۲ دمنوش برای تقویت سیستم ایمنی بدن در مقابله با کرونا
مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: اقدامات پیشگیرانه و ضدعفونی در تمام مراکز زیرپوشش این اداره کل انجام می‌شود.
انجام اقدامات پیشگیرانه و ضدعفونی در مراکز بهزیستی خراسان رضوی
رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان اردبیل گفت: هم اکنون در نقاط مختلف استان اردبیل ۳۰۰ ورزشکار سازمان یافته در حال تداوم فعالیت‌های تمرینی و آماده سازی خود هستند.
فعالیت ۳۰۰ ورزشکار معلول و جانباز در اردبیل/مشکل کمبود فضاهای ورزشی