تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
مدیرکل بهزیستی فارس از عدم اهتمام شهرداری شیراز در مناسب سازی فضای شهری برای افراد دچار معلولیت انتقاد کرد.
عدم توجه شهرداری شیراز به مناسب سازی معابر برای معلولان
مدیرکل بهزیستی استان البرز از افتتاح ۵۶ واحد مسکن مددجویی در شهرستان ساوجبلاغ همزمان با هفته بهزیستی خبر داد.
افتتاح ۵۶ واحد مسکن مددجویی در ساوجبلاغ/راه‌اندازی ۳مرکز توانبخشی
رئیس بهزیستی گرمسار بابیان اینکه یکی از سیاست‌های اصلی برنامه ششم توسعه ایجاد مراکز مشاوره ژنتیک در کشور است، گفت: مرکز مشاوره ژنتیک شهرستان برای پیشگیری از معلولیت افتتاح می‌شود.
مرکز مشاوره ژنتیک در گرمسار افتتاح می‌شود/ ۱۶۸۰ خانوار تحت پوشش
مدیرکل بهزیستی گیلان از واگذاری ۴۴۷ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی این استان تا پایان امسال خبر داد و گفت: در هفته بهزیستی ۱۰۳ مسکن واگذار می شود.
۴۴۷ واحد مسکونی امسال به مددجویان بهزیستی گیلان واگذار می شود
رئیس بهزیستی نهاوند از شناسایی ۳۲۰۰ معلول در شهرستان نهاوند خبر داد و گفت: ۳۵۰ زن سرپرست خانوار و سالمند در نهاوند تحت پوشش بهزیستی هستند.
شناسایی ۳۲۰۰ معلول در شهرستان نهاوند
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل گفت، که تاکنون پرونده مربوط به ۲۵۰ معلول وجامعه هدف این اداره برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی تکمیل و منتظر ابلاغ وتخصیص اعتبار برای معرفی به بانک است.
۲۵۰ معلول آملی منتظر دریافت تسهیلات خوداشتغالی هستند
رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه شهریه این دانشگاه یک سوم دیگر مراکز علمی است، گفت: برای سال تحصیلی جدید همه هزینه تحصیل دانشجویان این دانشگاه توسط بانک های طرف قرارداد ما پرداخت می‌شود.
شهریه امسال دانشجویان پیام نور را بانک‌ها پرداخت می‌کنند
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با انتقاد از افزایش نامتناسب بودجه تامین وسایل کمک توانبخشی برای معلولان نسبت به افزایش قیمت این محصولات گفت: بودجه این حوزه نسبت به سال گذشته تنها ۲ میلیارد تومان افزایش داشته این درحالیست که برخی از اقلام وسایل کمک توانبخشی تا ۴ برابر افزایش قیمت داشته‌اند.
افزایش ناچیز بودجه تامین وسایل کمک توانبخشی در برابر افزایش۴برابری قیمتها
تفاهمنامه ساخت ۱۵ هزار واحد مسکونی مددجویی فی‌ما بین بهزیستی و قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) با حضور «وحید قبادی‌دانا» رئیس سازمان بهزیستی کشور و «سعید محمد» فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء منعقد شد.
احداث 15000 واحد مسکونی ویژه مددجویان و معلولان
رئیس سازمان بهزیستی درباره وضعیت مناسب‌سازی شهر تهران گفت: این موضوع نسبت به گذشته بهتر شده اما تا رسیدن به نقطه ایده‌آل مسیر طولانی داریم.
تا مناسب سازی مطلوب معابر برای معلولان فاصله داریم