تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین افتتاح نخستین مرکز جامع درمان و بازتوانی اعتیاد مبتنی بر تدوام درمان در اصفهان با انتقاد از نسخه پیچی واحد برای همه افراد معتاد، گفت: چرا باید یک نسخه واحد مانند تجویز متادون برای همه معتادان استفاده کنیم. مدیریت مورد در روش TC بسیار مهم است.
افتتاح نخستین مرکز جامع درمان و بازتوانی اعتیاد
مدیرعامل انجمن مراکز غیردولتی توانبخشی معلولان اعلام کرد
مدیرعامل انجمن عالی مراکز غیردولتی توانبخشی معلولان کشور گفت: وزیر رفاه وعده‌هایی درباره مشکلات مراکز توانبخشی داده که هچ کدام محقق نشده و ادامه این شرایط منجر به تعطیلی مراکز خواهد شد.
عدم تحقق وعده‌های وزیر رفاه درباره مراکز توانبخشی معلولان
گفتگو با حسینعلی موحدزاده:
چند روز پس از حادثه ناگواری که برای آقای ایزدی پیش آمد جمعی از نابینایان اصفهانی تصمیم میگیرند برای گرامیداشت یاد آن مرحوم و هم توجه دادن مسئولان به مشکلات ایستگاه های بی آر تی در ایستگاهی که حادثه رخ داده جمع شوند.
امنیت در تردد حق ماست + فایل صوتی
هفته‌آینده در فروشگاه نشر چشمه؛
نشست نقد و بررسی کتاب صوتی «هیچکس مثل تو مال اینجا نیست» اثر میراندا جولای با ترجمه فرزانه سالمی روز سه‌شنبه ۲ مهر در کتابفروشی نشر چشمه کارگر برگزار می‌شود.
اولین جلسه نقد کتاب صوتی برای نابینایان برگزار می‌شود
معاون پیشگیری بهزیستی استان اصفهان گفت: برنامه فراگیر بررسی وضعیت ژنتیک معلولان به منظور شناسایی اختلالات ژنتیکی در افراد دارای معلولیت تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور به صورت طرحی سه ساله تا سال ۱۴۰۰ اجرایی می‌شود.
ژنتیک معلولان در اصفهان بررسی می‌شود
تابناک نوشت: مروری بر چند سوء تفاهم شایع درباره امکان ازدواج افراد دارای معلولیت جسمی، حرکتی
چند سوء تفاهم شایع درباره امکان ازدواج افراد معلول
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: یکی از ابعاد مهم در توانمندسازی و پیشگیری از عود اعتیاد در معتادان بهبود یافته جامعه پذیری و خانواده پذیری آنهاست که این مهم تنها با اشتغال ممکن می شود.
جامعه پذیری معتادان بهبود یافته با اشتغال ممکن می‌شود
رییس سازمان بهزیستی از تشکیل پرونده رایگان ژنتیک از اول مهرماه برای معلولان زیر پوشش برای نخستین بار در کشور خبر داد.
پرونده رایگان ژنتیک برای معلولان در کشور تشکیل می‌شود
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران گزارش نظارتی این کمیسیون در خصوص برنامه های شهرداری تهران در نوروز ۹۸ را ارائه داد.
انتقاد از کم‌توجهی شهرداری تهران به معلولان
رئیس هیئت مدیره انجمن موج نور اصفهان گفت:
جامعه نابینایان هر از چند گاهی شاهد حوادثی است که در اثر مناسب نبودن اماکن و معابر شهری برایش پیش میآید و این بار خون جواد ایزدی بود که ایستگاه بی آر تی را در نزدیکی خانه ریاضیات اصفهان رنگین کرد. برای رسیدن به فهمی مشترک در باره اینکه ما نابینایان و تشکلهایمان چه باید کنیم تا این خونها هدر نرود قصد داریم نظر تشکلهای نابینایان را جویا شویم همچنین شنوای حرفهای شما دوست گرامی در هر گوشه از این سرزمین هستیم.
باید از چند صدایی بپرهیزیم + فایل صوتی