تعداد نتایج یافت شده : 399 (صفحه 1 از 40)
گفتگو با رئیس انجمن معلولان ضایعه نخاعی
علی نوری رئیس هیئت مدیره انجمن معلولان ضایعه نخاعی و مشاور شهرداری یزد در امور مناسب سازی می گوید: کار مناسبسازی محیطهای شهری در یزد قبل از جشنواره آغاز شده بود. در ادامه گفتگوی ایران سپید با هیئت مدیره انجمن معلولان ضایعه نخاعی یزد می خوانید.
فرهنگ سازی در مناسب سازی اولویت دارد + فایل صوتی
نماینده مردم تهران:
پروانه سلحشوری نماینده تهران گفت: آرزو دارم روزی در کشور شرایطی پیش آید که معلولان ما هیچ احساس تبعیضی نداشته باشند و از همه امکانات شهری استفاده کنند.
یزد می تواند الگوی خوبی برای مناسب سازی باشد
عضو شورای اسلامی شهر تهران با استناد به قانون از وظیفه شهرداری در جهت حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت گفت و افزود: شهرداری در این زمینه کم کاری کرده است.
انتقاد از کم کاری شهرداری در زمینه حمایت از حقوق معلولان
معاون عمرانی فرمانداری مشگین‌شهر گفت: به منظور مناسب سازی اماکن عمومی، نصب پازل برجسته ویژه نابینایان در «بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر» در دستور کار قرار گرفته است.
پازل برجسته ویژه نابینایان در«بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر» نصب می‌شود
بسته کمک معیشتی دولت در هفته گذشته به حساب 95 درصد جامعه مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان قزوین واریز شد.
95 درصد مددجویان بهزیستی قزوین از کمک معیشتی دولت بهره مند شدند
کمک هزینه بلاعوض خرید، ساخت و مسکن مهر تاکنون به ۳۰۰ خانوار دارای ۲ عضو معلول در استان قزوین به مبلغ ۲۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال پرداخت شده است.
کمک هزینه بلاعوض ساخت مسکن به ۳۰۰ خانوار دارای دو معلول قزوین پرداخت شد
رئیس کمیسون گردشگری شورای اسلامی شهر یزدبا اشاره به اقدامات انجام شده در راستای رفع چالش‌های جامعه معلولین در این شهر میراث جهانی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام علاوه بر اتوبوس های درون شهری، چهار دستگاه مینی بوس ویژه رفت و آمد معلولین در این شهر اختصاص داده شده است.
اختصاص چهار دستگاه مینی‌بوس ویژه معلولان در یزد
به دنبال تخصیص اعتبار جهت انجام طرح خدمات حمایتی ویژه کودکان و دانش آموزان استثنایی، دکتر عظیم عراقی معاون تشخیص و پیشگیری سازمان از آغاز اجرای این طرح در سال جدید خبر داد.
اجرای طرح خدمات حمایتی ویژه کودکان و دانش آموزان استثنایی در سال جاری آغاز شد
ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری برای معلولان، روند تصویب طرح‌های جامع برای شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت و مغایرت اساسی طرح جامع کرج در خصوص تغییر کاربری ۵ هکتاری اراضی دولتی از آموزش عالی به اداری انتظامی جهت احداث ستاد نیروی انتظامی به ریاست وزیر راه و شهرسازی در جلسه دوازدهم شورای‌عالی شهرسازی، بررسی شد.
تعیین‌تکلیف ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری برای معلولان
۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال امسال برای مناسب‌سازی اماکن شهری برای معلولان و سالمندان قزوینی اختصاص یافته که ۲ میلیارد ریال آن در قالب تفاهم‌نامه به بخش خصوصی شامل مجتمع‌ها و مراکز تخصیص داده شده است.
تخصیص ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال برای مناسب‌سازی قزوین