تعداد نتایج یافت شده : 364 (صفحه 1 از 37)
مدیرکل بهزیستی اصفهان با بیان اینکه تاکنون حدود ۴۰ درصد معابر این استان برای معلولان مناسب‌سازی شده است، گفت: مناسب‌سازی معابر و اماکن عمومی به لحاظ تسهیل دسترسی معلولان و سالمندان به امکانات شهری از حقوق واجب و مسلم این قشر از افراد جامعه است.
حدود ۴۰ درصد معابر اصفهان برای معلولان مناسب‌سازی شد
فرماندار لاهیجان گفت: مناسب سازی محیط‌های شهری و ادارات لاهیجان برای دستیابی راحت تر معلولان و جانبازان در دستور کار مسؤولان این شهرستان قرار گرفته است.
فرماندار لاهیجان: مناسب سازی محیط‌های شهری در دستور کار است
رییس هیات مدیره بنیاد برکت گفت: جمعیت روستایی در کشور طی ۵۰ سال گذشته از ۷۵ درصد به ۲۵ درصد رسیده است و هدف این بنیاد، تمرکز بر توسعه روستاها با محوریت ایجاد اشتغال پایدار است.
جمعیت روستایی طی ۵۰ سال گذشته از ۷۵ درصد به ۲۵ درصد رسیده است
در حاشیه ی نشست خبری محمد رضا جوادی یگانه، معاون اجتماعی-فرهنگی شهرداری و رئیس ستاد انتخابات شورا یاری های محلات شهر تهران با اصحاب رسانه، وی طی گفت و گوی اختصاصی با ایران سپید، از رویکرد های خود و همکارانش درباره ی معلولان و رفتار زیستی صحیح با این شهروندان گفت.
قصورمان را جبران می کنیم/ لطفاً شهروندان نابینا تنهایمان نگذارند
سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران از ارایه لایحه تغییر نرخ خدمات اماکن ورزشی تابعه در سال ۹۸ خبر داد.
لایحه تغییر نرخ خدمات اماکن ورزشی تهران ارائه شد
نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد احتمال فرونشست زمین در مناطق جنوبی شهرستان تهران همچون چهاردانگه و هم‌چنین شهرستان‌های پاکدشت، پیشوا، بخش‌های شمالی شهرستان ورامین و شهرری، بخش میانی شهریار، اسلامشهر، بهارستان، بخش‌های شمالی رباط کریم از استان تهران و بخش جنوبی شهرستان کرج، هشتگرد و نظرآباد از استان البرز بسیار زیاد است.
خطر فرونشست زمین در برخی نقاط تهران و البرز
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از طرح‌های اولویت‌دار دولت تدبیر و امید در حوزه مسکن ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی است که بر اساس ظرفیت‌های هر استان‌ اجرایی می‌شود.
۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور احداث می‌شود
استاندار زنجان گفت: موضوع مناسب‌سازی فضای شهری برای معلولان و سالمندان جزو اولویت‌های استان در حوزه شهری بوده و به جد دنبال می‌شود.
مناسب‌سازی فضای شهری برای معلولان جزو اولویت‌های استان زنجان است
معلولان نیازمند امکانات و زیرساخت هایی هستند تا بتوانند از ظرفیت های موجود در جامعه بهره مند شوند. اما وجود مسائل و مشکلاتی در زمینه مقررات، بودجه، مبلمان شهری و نیز امکانات اختصاص یافته، محدودیت هایی را برای آنها به همراه داشته است.
معلولان در رنج عبور از موانع و چالش ها
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: برای مناسب سازی واگن‌ها و دسترس‌پذیری قطار برای معلولان رایزنی کرده‌ایم که قرار است ۲۲ واگن برای معلولان و افراد ضایعه نخاعی در چند مسیر پرتردد با مبلغ ۱۳۰ میلیارد تومان تسهیلات، اقدام شده است.
مناسب‌سازی ۲۲ واگن قطار برای معلولان و افراد ضایعه نخاعی