تعداد نتایج یافت شده : 145 (صفحه 1 از 15)
رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران از فعالیت پایگاه های تابستانی و کانون فرهنگی تربیتی دانش آموزان استثنایی و همکاری مراکز فراگیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با نیازهای ویژه شهر تهران خبر داد
اوقات فراغت دانش آموزان با نیازهای ویژه شهر تهران غنی شد
وزیر آموزش‌وپرورش در دیدار جمعی از نمایندگان معلمان مدارس استثنایی، کار در مدارس استثنایی را از دشوارترین و سخت‌ترین کارها دانست.
کار در مدارس استثنایی از دشوارترین و سخت‌ترین کارها است
پایگاه های تابستانی دانش آموزان با نیازهای ویژه سراسر کشور در سال جاری با رویکرد آموزش مهارت های زندگی و خانواده محور برگزار می شود که دستورالعمل این برنامه صادر و ارسال شد.
دستورالعمل پایگاه های تابستانی دانش آموزان با نیازهای ویژه صادر شد + دستورالعمل
برنامه مسابقات فرهنگی و ورزشی کارکنان آموزش و پرورش استثنایی اعلام شد
برگزاری اولین دوره مسابقات کارکنان دارای معلولیت
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: در راستای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، تاسیس مراکز راهنمایی خدمات مشاوره خانواده نوآموزان و دانش آموزان با نیازهای ویژه در دستور کار است.
تاسیس مراکز راهنمایی خدمات مشاوره خانواده دانش آموزان با نیازهای ویژه در دستور کار است
معاون وزیر آموزش و پرورش در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در ادوار مختلف و شرایط کنونی، گفت: باید به منظور پیشرفت این نظام اختلاف سلیقه ها را کنار گذاشت.
برای پیشرفت نظام اختلاف سلیقه ها باید کنار گذاشته شود
معاون برنامه‌ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی از افتتاح نخستین مدرسه دخترانه اتیسم در تهران در مهر ماه سال جاری خبر داد.
نخستین مدرسه دخترانه اتیسم در تهران مهرماه افتتاح می‌شود
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در نشست خبری جزئیات سنجش سلامت نوآموزان را تشریح کرد و گفت: سنجش سلامت نوآموزان حداکثر تا 15 روز آینده توسط ادارات استانی آموزش و پرورش استثنایی و در 1472 پایگاه آغاز خواهد شد.
سنجش سلامت نوآموزان در مناطق محروم رایگان است
هر فردی ممکن است برداشت متفاوتی از حرف‌های ما داشته باشد. وقتی نسنجیده صحبت کنید، حرف‌هایتان احساس بدی در اطرافیان به وجود می‌آورد. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که درباره چیزی که اطلاع کافی نداریم اظهار نظر می‌کنیم. در ادامه شما را با جملاتی آشنا می کنیم که افراد باهوش و موفق هیچ گاه در مکالمات خود به کار نمی‌برند.
9 عبارتی که هنگام صحبت کردن، نباید بکار ببرید
رییس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزات آموزش و پرورش از تاریخ ثبت نام وشرایط و ضوابط شرکت در آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش در سال1397 خبر داد.
اعلام تاریخ ثبت نام وشرایط وضوابط شرکت در آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش در سال1397