تعداد نتایج یافت شده : 156 (صفحه 1 از 16)
رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه با موضوع « اجرای برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نو آموزان بدو ورود به دبستان» از فعالیت بیش از ۲۲۰۰ پایگاه طرح سنجش در سراسر کشور خبر داد.
فعالیت ۲۲۰۰ پایگاه طرح سنجش در سراسر کشور/ سنجش رایگان در مناطق سیل‌زده و عشایر
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور در بازدید از مدارس شهرستان زرندیه گفت: پایگاه های سنجش دانش آموزان بدو ورود به دبستان از اواسط خردادماه شروع به کار می کنند.
فعالیت پایگاه های سنجش از اواسط خردادماه آغاز می شود
کارکنان آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران به مناسبت هفته معلم با آرمان های امام خمینی(ره)تجدید میثاق کردند.
تجدید میثاق کارکنان آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران با آرمان های حضرت امام خمینی(ره)
این روزها مسئله افت توانایی نگارشی و به معنایی سواد خواندن و نوشتن دانش آموزان ما نسبت به ۱۰ سال قبل مطرح است و دلایل متعددی در این زمینه بیان می شود.
سواد نگارشی دانش آموزان افت کرده است
در پی وقوع سیل در استان گلستان، مدارس آموزش وپرورش استثنایی این استان در خدمت اسکان سیل زدگان قرار گرفت.
مدارس دانش آموزان با نیازهای ویژه استان گلستان میزبان هموطنان سیل زده
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور تاکید کرد برای جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی برای دانش‌آموزان استثنایی فعالیت‌های پرورشی را در مدارس افزایش می‌دهیم.
برای پیشگیری از آسیب‌ها در مدرسه فعالیت‌های پرورشی را افزایش می دهیم
در حال حاضر آموزش و پرورش قانون سه درصد را به خوبی اجرا کرده است و از هر ۱۰هزار نفر ، ۳۰۰ معلول که توانمندی های خوبی دارند، در آزمون این وزارتخانه قبول می شوند. سایر مشاغل هم با همین الگو باید بخشی را به این افراد اختصاص دهند.
لزوم ایجاد حلقه اشتغال برای معلولان
در اقدامی خداپسندانه و با رضایت خانواده، اعضای بدن دانش آموز با نیازهای ویژه " کریم مراقی " در بیمارستان گلستان اهواز به بیماران نیازمند اهدا شد.
اهدای اعضای بدن دانش آموز با نیازهای ویژه" کریم مراقی "
وزیر رفاه با اشاره به احصای اطلاعات حدود ۱۳۰ هزار کودک بیرون مانده از مدارس و انجام اقداماتی برای بازگرداندن آنها به مدارس گفت: امیدواریم بتوانیم با مسائل ریشه‌ای برخورد کنیم و چهره بازماندگی بویژه از چهره نظام آموزشی در دوره ابتدایی در آینده نه چندان دور برداشته شود.
شریعتمداری خبرداد: احصای اطلاعات حدود ۱۳۰ هزار کودک بیرون مانده از مدارس
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان مازندران از تحصیل ۲۸۰۰ دانش آموز دارای معلولیت در سطح این استان خبر داد و گفت:این تعداد دانش آموز در مدارس استثنایی حضور دارند و بیش از پنج هزار معلول دیگر نیز در مدارس عادی از مقطع پیش دبستانی تا پایان دوره متوسطه مشغول تحصیل می باشند.
تحصیل ۲۸۰۰ دانش آموز معلول در استان مازندران