تعداد نتایج یافت شده : 135 (صفحه 1 از 14)
امسال نیز همانند سال‌های گذشته دانش آموزان استثنایی بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) با کسب موفقیت در کنکور سراسری افتخار آفریدند.
افتخار آفرینی نابینایان و معلولان در کنکور 97
وزیر آموزش‌وپرورش در دیدار جمعی از نمایندگان معلمان مدارس استثنایی، کار در مدارس استثنایی را از دشوارترین و سخت‌ترین کارها دانست.
کار در مدارس استثنایی از دشوارترین و سخت‌ترین کارها است
330 دانش آموز با نیازهای ویژه در سال تحصیلی 1396-97 در آزمونهای سراسری دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور پذیرفته شدند.
قبولی 330 دانش آموز با نیازهای ویژه در دانشگاههای کشور+ اسامی نفرات
پایگاه های تابستانی دانش آموزان با نیازهای ویژه سراسر کشور در سال جاری با رویکرد آموزش مهارت های زندگی و خانواده محور برگزار می شود که دستورالعمل این برنامه صادر و ارسال شد.
دستورالعمل پایگاه های تابستانی دانش آموزان با نیازهای ویژه صادر شد + دستورالعمل
برنامه مسابقات فرهنگی و ورزشی کارکنان آموزش و پرورش استثنایی اعلام شد
برگزاری اولین دوره مسابقات کارکنان دارای معلولیت
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: در راستای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، تاسیس مراکز راهنمایی خدمات مشاوره خانواده نوآموزان و دانش آموزان با نیازهای ویژه در دستور کار است.
تاسیس مراکز راهنمایی خدمات مشاوره خانواده دانش آموزان با نیازهای ویژه در دستور کار است
معاون وزیر آموزش و پرورش در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در ادوار مختلف و شرایط کنونی، گفت: باید به منظور پیشرفت این نظام اختلاف سلیقه ها را کنار گذاشت.
برای پیشرفت نظام اختلاف سلیقه ها باید کنار گذاشته شود
معاون برنامه‌ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی از افتتاح نخستین مدرسه دخترانه اتیسم در تهران در مهر ماه سال جاری خبر داد.
نخستین مدرسه دخترانه اتیسم در تهران مهرماه افتتاح می‌شود
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در نشست خبری جزئیات سنجش سلامت نوآموزان را تشریح کرد و گفت: سنجش سلامت نوآموزان حداکثر تا 15 روز آینده توسط ادارات استانی آموزش و پرورش استثنایی و در 1472 پایگاه آغاز خواهد شد.
سنجش سلامت نوآموزان در مناطق محروم رایگان است
هر فردی ممکن است برداشت متفاوتی از حرف‌های ما داشته باشد. وقتی نسنجیده صحبت کنید، حرف‌هایتان احساس بدی در اطرافیان به وجود می‌آورد. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که درباره چیزی که اطلاع کافی نداریم اظهار نظر می‌کنیم. در ادامه شما را با جملاتی آشنا می کنیم که افراد باهوش و موفق هیچ گاه در مکالمات خود به کار نمی‌برند.
9 عبارتی که هنگام صحبت کردن، نباید بکار ببرید