تعداد نتایج یافت شده : 405 (صفحه 1 از 41)
مراسم امضای تفاهم نامه مشترک در راستای ارائه خدمات قضایی رایگان، بین کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد.
خدمات قضایی رایگان به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ارائه می‌شود
مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: این نهاد با مشارکت های مردمی و خیران در تیرماه امسال ۲۰۰ جهیزیه به نیازمندان و معلولان اهدا کرد.
بهزیستی تهران ۲۰۰ جهیزیه به نیازمندان اهدا کرد
معاون‌ مشارکت‌های مردمی، توانمندسازی و امور مجلس سازمان بهزیستی کشور گفت: در طرح تامین مسکن‌های خانوارهای حداقل دارای دو معلول حدود ۱۴ هزار و ۳۰۰ خانوار شناسایی شدند و تاکنون هشت هزار و ۲۰۰ واحد با مشارکت بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن، وزارت راه و شهرسازی و انجمن خیرین مسکن ساز تحویل شده است.
تحویل بیش از ۸ هزار واحد مسکونی به خانوارهای دارای بیش از دو معلول
رئیس سازمان بهزیستی از انعقاد تفاهم نامه این سازمان با بنیاد علوی زیر مجموعه سازمان مستضعفان برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان سازمان بهزیستی متاثر از بحران کرونا خبر داد.
تأمین اعتبار ۲۰ میلیاردی بنیاد علوی برای کمک به مددجویان بهزیستی
اطلاعات بیمه‌ای بیش از ۵۰۰ هزار خانوارتحت پوشش سازمان بهزیستی که واجد شرایط دریافت دفترچه بیمه درمانی هستند،در «سامانه امید» بیمه سلامت بارگذاری شده است و مددجویان می توانند از امروز برای صدور و دریافت دفترچه بیمه درمانی به دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور مراجعه کنند.
صدور دفترچه بیمه درمانی مددجویان بهزیستی در دفاتر پیشخوان دولت از امروز
معاون توانبخشی بهزیستی فارس اعلام کرد: روند بازگشت توانخواهانی که به دلیل شیوع کرونا از مراکز نگهداری به مرخصی رفته بودند، آغاز شده است.
معاون توانبخشی بهزیستی فارس: بازگشت معلولان به مراکز نگهداری آغاز شده است
مدیرکل دفتر امور توانمندسازی معلولان سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در حال حاضر یک میلیون و ۶۷۰ هزار نفر تحت پوشش خدمات توانبخشی سازمان بهزیستی قرار دارند، گفت: با توجه به شیوع کرونا و وقفه‌ای که در فعالیت کمیسیون‌ها ایجاد شد، در حال حاضر ۷۰ الی ۸۰ هزار نفر در کشور پشت نوبت کمیسیون‌های پزشکی قرار دارند.
حدود ۸۰ هزار معلول به دلیل کرونا پشت نوبت کمیسیون‌های پزشکی هستند
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از اختصاص کمک هزینه خرید ماسک و مواد ضدعفونی به مراکز شبانه روزی تحت پوشش این اداره کل خبر داد.
اختصاص کمک هزینه خرید ماسک و مواد ضدعفونی به مراکز شبانه روزی استان مرکزی
رئیس سازمان بهزیستی کشور نسبت به هرگونه تبلیغات انتخاباتی توسط کارمندان بهزیستی هشدار داد.
واکنش بهزیستی به طرح مجلس برای ادغام یارانه نقدی و بسته معیشتی
مدیرکل دفتر توانبخشی مراکز روزانه سازمان بهزیستی کشور گفت: در لایحه بودجه سال آینده پیشنهاد داده‌ایم تا بودجه هنر درمانی در کشور دو برابر شود.
پیشنهاد ۲ برابر شدن بودجه هنردرمانی در سازمان بهزیستی