تعداد نتایج یافت شده : 348 (صفحه 1 از 35)
رئیس سازمان بهزیستی:
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ۹۸ درصد مددجویان بهزیستی بسته حمایت معیشتی را دریافت کردند و برای ارائه این بسته به بقیه مددجویان نیز در حال بررسی و رایزنی هستیم.
۹۸ درصد مددجویان بهزیستی بسته حمایت معیشتی دریافت کردند
سرپرست بهزیستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به برنامه‌های حمایتی دولت از مددجویان گفت: امساال ۸۰۰ مددجوی زیرپوشش بهزیستی استان تسهیلات اشتغال دریافت کردند.
۸۰۰ مددجوی بهزیستی چهارمحال و بختیاری تسهیلات اشتغال دریافت کردند
دبیر ستاد مسکن سازمان بهزیستی گفت: ۱۴ هزار و ۲۰۰ خانواده با ۲ عضو معلول در سطح کشور نیازمند مسکن مناسب هستند.
۱۴ هزار خانواده با ۲ عضو معلول نیازمند مسکن مناسب هستند
مدیر کل سازمان بهزیستی استان گیلان با بیان اینکه برای معلولان در این استان مناسب‌سازی صورت نگرفته است، گفت: دستگاه‌ها و سازمان‌ها به وضعیت معلولان در این استان توجهی ندارند.
دستگاه‌های دولتی در گیلان به وضعیت معلولان توجهی ندارند
مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولان سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه امسال حداقل ۸۰۰ معلول در آزمون استخدامی کشور جذب می‌شوند، گفت: اگر بخشی از سهمیه ۳ درصدی اشتغال معلولان با افراد واجد شرایط پر نشود، سهیمه مذکور از بین نمی‌رود تا مجددا افراد در سال‌های بعد جذب شوند.
جذب حداقل ۸۰۰ معلول در آزمون استخدامی کشور
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه احتمال افزایش اعتبار اجرای قانون جامع حمایت از حقوق معلولان وجود دارد گفت: آیین نامه مناسب سازی معابر و اماکن نیز آذرماه به تصویب می رسد.
تصویب آیین نامه مناسب سازی قانون حقوق معلولان آذرماه
رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیشابور گفت: طی یک سال گذشته چهار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به ۲۴ نفر از افراد نابینای این شهرستان پرداخت شده است.
چهار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به نابینایان نیشابوری پرداخت شد
مدیرکل دفتر امور مراکز توان‌بخشی روزانه و توان‌پزشکی سازمان بهزیستی گفت که از ١٦ هزار دانشجوی دارای معلولیت در کشور پنج هزار نفر را نابینایان تشکیل می‌دهند که نشانگر خودباوری جامعه معلولان است.
تحصیل پنج هزار دانشجوی نابینا در دانشگاه‌های کشور
مدیرکل بهزیستی استان سمنان گفت: یک هزار و ۴۰۶ نابینای مطلق و کم بینا تحت پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند و از خدمات این سازمان برخوردارند.
۱۴۰۶ نابینا و کم‌بینا تحت پوشش بهزیستی استان سمنان قرار دارند
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان برای اجرای قانون حقوق افراد دارای معلولیت اختصاص داده شده بود که هنوز محقق نشده و امید است با برنامه ریزی های لازم برای سال های آینده بودجه های خوبی محقق شود.
بودجه اجرای قانون حقوق معلولان محقق شود