تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
محمدجواد کولیوند رییس کمیسیون شوراهای داخلی مجلس در گفتگوی اختصاصی با ایران سپید از حذف شرط بینایی برای نمایندگی مجلس خبر داد.
حذف شرط بینایی از نمایندگی مجلس
بررسی روند اخیر بازار سهام و اوراق قرضه وزارت خزانه‌داری امریکا نشان می‌دهد که احتمال وقوع یک رکود جدید در اقتصاد این کشور بعید نیست.
بدترین عملکرد اقتصادی از آن کدام رییس‌جمهور آمریکاست؟
رییس جمهوری گفت: تفسیر و تبیین امام خمینی (ره) از دین و شرایط زمان توانست در مردم ایران امید به وجود آورد و قدرت ایشان ایجاد امید در مردم و بسیج میلیونی در این سرزمین بود.
قدرت امام خمینی (ره) ایجاد امید در مردم بود
در آستانه چهلمین فجر انقلاب اسلامی، در نخستین ساعات صبح چهارشنبه رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی حضور یافتند
رهبر انقلاب در حرم امام خمینی(ره) و گلزار شهدا حضور یافتند
«قانون گذاری» یکی از دو وظیفه‌ اصلی مجلس شورای اسلامی است که در قانون اساسی برای این نهاد پیش‌بینی شده است. اگرچه نهادهای دیگری مثل برخی شوراهای عالی، مجمع تشخیص مصلحت نظام و مجلس خبرگان نیز در مواردی کارکرد قانونگذاری دارند.
مصوبات مهم مجلس؛ از منع بکارگیری ماهواره تا هدفمندی یارانه‌ها
حین افتتاح بزرگترین پروژه تحول سلامت گلستان، رئیس جمهور با جانبازان گرگانی در خیابان دیدار و گفتگو کرد.
رئیس جمهور با جانبازان گرگانی در خیابان دیدار کرد
سال ۲۰۱۸ همراه بود با وقایع گوناگون سیاسی، اقتصادی و اجتماعی. اما در نگاهی به این سال و مهم‌ترین وقایع آن می‌توان آن را سال خسته شدن جهان از جنگ‌های نظامی نامید.
مهمترین اتفاقات سیاسی سال ۲۰۱۸
بر اساس بند ب ماده (۸۳) ؛ تبصره ۱۶ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مکلف است از طریق بانکهای عامل مبلغ بیست هزار میلیارد (٢٠.٠٠٠.٠٠٠.٠٠٠.٠٠٠) ریال مانده سپرده های قرض الحسنه بانکی و رشد مبلغ مزبور را برای طرح های اشتغال مددجویی به صورت قرض الحسنه پرداخت کند.
در بودجه ۹۸ پیش بینی شد: پرداخت ۲۰ هزار میلیارد تومان وام اشتغال مددجویان
لایحه بودجه ۱۳۹۸ با سقف ۱۷۰۰ هزار میلیارد تومان تقدیم مجلس شد. دولت در لایحه پیشنهاد داده سهم صندوق توسعه ملی از صادرات نفت، میعانات گازی و گاز از ۳۴ درصد فعلی به ۲۰ درصد کاهش یابد.
متن کامل لایحه بودجه ۹۸ منتشر شد
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه هدف اصلی آمریکا به زانو درآوردن نظام پر قدرت جمهوری اسلامی ایران است گفت:آمریکایی ها مانع بزرگ خود در منطقه را ایران سرافراز و قدرتمند می بینند. هر گاه ما توانستیم حرکت بزرگی به وجود بیاوریم پیش روی نظام جمهوری اسلامی قرار گرفتند.
هدف اصلی آمریکا به زانو درآوردن نظام قدرتمند ایران است