تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه ملت با ایستادگی در شرایط سخت، دشمن را تا پیروزی نهایی به عقب می راند، گفت: اگر امیدوارانه بایستیم، پیروز نبرد خواهیم بود.
ملت با ایستادگی در شرایط سخت، دشمن را عقب می راند
جمهوری اسلامی ایران در حالی همچنان پایبندی خود را به برجام حفظ کرده و این موضوع در تمامی پانزده گزارش فصلی آژانس بین المللی انرژی اتمی مورد تائید قرار گرفته که آمریکا با خروج از این توافق بین المللی هر روز بر دامنه دشمنی های خود با تهران می افزاید و طرف های اروپایی نیز همچنان با حمایت صرف لفظی از اقدام های عملی بازمانده اند.
مخاطره برجام و فرار طرف های مقابل از اجرای تعهد
رئیس جمهوری با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهار داشت: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است چرا که احساس غرور ملی و امید و نشاط سرمایه اصلی کشور است و می تواند روند حل مشکلات را تسریع کند.
مهمترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است
در گفت و گو با نمایندگان بخش خصوصی رهنمودهای اقتصادی مقام معظم رهبری بررسی شد
خواسته های تاریخی برای رونق تولید
استاد حقوق اساسی دانشگاه شهید بهشتی مصوبه مجلس درباره ممنوعیت نمایندگی بیش از سه دوره متوالی را خلاف قانون اساسی خواند.
چرا ممنوعیت نمایندگی بیش از سه دوره متوالی، خلاف قانون اساسی است؟
ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور از سوی معاون اول رئیس‎جمهور ابلاغ شد.
ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور ابلاغ شد
محمدجواد کولیوند رییس کمیسیون شوراهای داخلی مجلس در گفتگوی اختصاصی با ایران سپید از حذف شرط بینایی برای نمایندگی مجلس خبر داد.
حذف شرط بینایی از نمایندگی مجلس
بررسی روند اخیر بازار سهام و اوراق قرضه وزارت خزانه‌داری امریکا نشان می‌دهد که احتمال وقوع یک رکود جدید در اقتصاد این کشور بعید نیست.
بدترین عملکرد اقتصادی از آن کدام رییس‌جمهور آمریکاست؟
رییس جمهوری گفت: تفسیر و تبیین امام خمینی (ره) از دین و شرایط زمان توانست در مردم ایران امید به وجود آورد و قدرت ایشان ایجاد امید در مردم و بسیج میلیونی در این سرزمین بود.
قدرت امام خمینی (ره) ایجاد امید در مردم بود
در آستانه چهلمین فجر انقلاب اسلامی، در نخستین ساعات صبح چهارشنبه رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی حضور یافتند
رهبر انقلاب در حرم امام خمینی(ره) و گلزار شهدا حضور یافتند