تعداد نتایج یافت شده : 184 (صفحه 1 از 19)
ایران سپید برای دسترسی آسان تر کودکان و نوجوانان نابینا به داستان های صوتی، از این پس سعی دارد منتخبی از داستان های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را منتشر کند.
داستان های کوتاه صوتی برای کودکان و نوجوانان
داستان زیبای فاطمه خانم برگرفته از کتاب آدمها نوشته احمد غلامی را برای شما دوستان قرار داده ایم.
داستان فاطمه خانم
این روزها که ویروس جدید بدجوری همه را خانه نشین کرده و رنگ و بوی عید را از شهرها و خانه هایمان برده است، خیلیها توی خانه کلافه شده اند و مدام از طریق شبکه های مجازی اخبار بد و ترسناکی را مرور میکنند که آمیزه ای است از واقعیت و شایعه که حتی اگر قرین واقع هم باشد مرور و انتشار بیوقفه شان جز دامن زدن به اضطراب و افسردگی حاصلی دیگر نخواهد داشت.
معرفی چند کتاب تازه برای نوروز 1399
به گفته حکیم‌معانی، شرکت‌هایی که به‌صورت خصوصی کتاب صوتی تولید می‌کنند، از سلبریتی‌های بی‌ربطی که دخلی به حوزه کتاب ندارند، برای تبلیغ کتاب استفاده می‌کنند.
آیا کتاب‌ها با صدای سلبریتی‌ها، شنیدنی‌تر می‌شوند؟
بخش نابینایان کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد تازه های تولید خود در فروردین ماه را معرفی کرد
تازه های فروردین ماه کتابخانه حسینیه ارشاد
چهارمین دوره طرح عیدی کتاب به نفع کودکان کم‌توان که با عنوان «عشق و آینه» با محوریت استان البرز برگزار می‌شود، تا سوم اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.
طرح عیدی کتاب به نفع کودکان کم‌توان البرز ادامه دارد
بخش نابینایان کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد تازه ترین تولیداتش در حوزه کتاب های گویا به اضافه تولیدات سایر مراکز در اسفند ماه ۹۷ را معرفی کرد
بخش نابینایان کتابخانه حسینیه ارشاد تازه های تولیدش را معرفی کرد
شاید برای شما جذاب باشد که بدانید چه اتفاقی در سیر داستان‌نویسی ایران افتاده است؛ اینکه مثلا در دهه ۷۰ چه کتابی پرمخاطب بوده و چه نویسنده‌ای برای مردم جذاب بوده و به دنبال کتاب‌هایش می‌رفتند و تا کتابی منتشر می‌شد، به سراغش می‌رفتند.
پرفروش‌ترین رمان‌های ایرانی در ۵ دهه اخیر
چگونه به مطالعه‌کردن عادت کنم؟ برای شروع مطالعه روزانه چه کتابی مناسب‌تر است؟ چگونه یک کتاب را بخوانم و اصلا چطور یک کتابخوان شوم؟ پرسش‌هایی که ذهن هر فرد در شروع فرآیند عادت به مطالعه با آن روبه‌رو می‌شود.
چگونه کتابخوان شویم؟
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد معرفی کرد
بخش نابینایان کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد که اقدام به تولید کتب گویا ویژه نابینایان می کند، تازه های مهر ماه خود را معرفی کرد
تازه های مهر ماه بخش نابینایان کتابخانه حسینیه ارشاد