تعداد نتایج یافت شده : 168 (صفحه 1 از 17)
هادی رضایی، دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک در نشست خبری با اصحاب رسانه به تشریح برنامه های این کمیته برای حضور در پارالمپیک 2020 توکیو پرداخت.
پیشبینی کسب 11 طلا و 57 سهمیه برای پارالمپیک توکیو +فایل صوتی
نشست مشترک سرپرست سازمان ورزش و مدیر کل سلامت شهرداری با موضوع بررسی پیشنهادات ماده ۸ قانون حمایت از حقوق معلولان برگزار شد.
برگزاری نشست شورای راهبردی ورزش معلولان پایتخت
رییس انجمن وزنه‌برداری معلولان از اعزام نشدن مجید فرزین به مسابقات جهانی قزاقستان خبر داد و گفت: مجید فرزین به دلیل عدم حضور در اردوی تیم ملی و بی‌اطلاع بودن انجمن و فدراسیون از غیبت او در اردو، شانس حضور در مسابقات جهانی قزاقستان را از دست داد.
مجید فرزین به مسابقات جهانی قزاقستان نمی‌رود!
دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی شطرنج نابینایان استان تهران در بخش بزرگسالان و اولین دوره این رقابتها در رده سنی جوانان (زیر ۲۰ سال) ششم اردیبهشت، در مجموعه ورزشی هرندی به پایان رسید.
نتایج مسابقات قهرمانی شطرنج نابینایان استان تهران +فایل صوتی مصاحبه با نفرات برتر
برگزاری نخستین دوره بازیهای پاراآفریقا در مراکش، با واکنشهای متفاوتی همراه شد که میتوان آن را در تبدیل رویای این قاره به واقعیت تعبیر کرد.
رویای جنبش پارالمپیک آفریقا محقق شد
با مثبت اعلام شدن نمونه دوپینگ ورزنه بردار معلول ایرانی در دسته 72 گیلوگرم، کمیته بین‌المللی پارالمپیک این ورزشکار را به مدت چهار سال از حضور در رقابت های مختلف محروم کرد.
تست دوپینگ وزنه‌بردار معلول ایران تایید شد
یک مدال‌آور معلول می‌گوید: ورزش زندگی‌ام را به طور کلی تغییر داده است.
جوانترین ورزشکار ایران در پارالمپیک ریو: ورزش زندگی‌ام را تغییر داد
در نخستین شمارگان ایران سپید در سال جدید، نگاهی به عملکرد ورزش نابینایان در سال 97 انداختیم. در این شماره نیز قصد داریم به پرونده ورزش جانبازان و معلولین در سالی که گذشت نگاهی گذرا بیندازیم.
ورزش معلولان در سالی که گذشت
تیم بسکتبال با ویلچر هیات اراک شامگاه جمعه در دور دوم مرحله پلی آف لیگ برتر بسکتبال با ویلچر میزبان تیم فیاض بخش مشهد بود که با شکست این تیم به مرحله نهایی صعود کرد.
تیم بسکتبال با ویلچر اراک به مرحله نهایی کشور صعود کرد
پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر گلبال آقایان با قهرمانی تیم جهرم به پایان رسید.
کلیوند: نتیجه زحماتمان را گرفتیم + فایل صوتی