تعداد نتایج یافت شده : 189 (صفحه 1 از 19)
رئیس هیات ورزش نابینایان استان تهران گفت: مجموعه ورزشی شهید هرندی این قابلیت را دارد که در سال جاری و سال 1400 تا سه میلیارد تومان برای نابینایان درآمدزایی کند.
مجموعه هرندی ظرفیت درآمدزایی سه میلیارد تومانی در سال را هم دارد + فایل صوتی
رییس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: اگر ادامه فعالیت رشته‌های جانبازان و معلولان تحت پوشش فدراسیون‌های تخصصی خود آسیب جدی به ورزشکاران وارد کند، درباره ادامه فعالیت یا برگشت آنها به فدراسیون تجدیدنظر خواهد شد.
اسبقیان: در ادامه فعالیت رشته‌های معلولان با فدراسیون‌های تخصصی تجدیدنظر خواهد شد
دبیر کل کمیته ملی پارالمپیک با بیان این که هنوز از هیچ فدراسیونی برای برگزاری اردوهای پارالمپیکی نامه‌ای دریافت نکرده‌ایم، گفت: تا ۲۵ خرداد فدراسیونها فرصت دارند تا اسامی ورزشکاران و مکان برگزاری اردوها را به کمیته ملی پارالمپیک اعلام کنند و عجله‌ای در این زمینه وجود ندارد.
رضایی: هنوز فدراسیونی برای برگزاری اردوی پارالمپیکی‌ها اعلام آمادگی نکرده است
در جلسه رییس فدراسیون جانبازان و معلولین و مسوولان انجمن پاراوزنه‌برداری سرمربی تیم ملی وزنه برداری معلولان انتخاب شد.
سرمربی پاراوزنه‌برداری انتخاب شد
رییس انجمن اسکی معلولان از آغاز تمرینات اسکی معلولان در پیست اسکی توچال خبر داد و گفت: این تمرینات تا اول تیر که پیست دارای برف است، ادامه خواهد داشت.
آغاز تمرینات اسکی‌بازان معلول برای سهمیه پارالمپیک + فایل صوتی
آغاز تمرینات دوومیدانی کاران معلول در شهرستانها
سرمربی تیم ملی دوومیدانی معلولان از شروع تمرینات دوومیدانی کاران در شهرستانها طی ۶ جلسه در طول هفته به مدت ۲ ساعت خبر داد.
رضایی: لغو بازیهای پارالمپیک آسیب زیادی به ورزشکاران خواهد زد
در سطر دوم ماده (۶) این لایحه عبارت «معلولان و جانبازان» پس از کلمه «ناشنوایان» اضافه شد.
لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش اصلاح شد
مهلت تعیین شده برای نام‌نویسی متقاضیان ریاست در فدراسیون جانبازان و معلولان در حالی رو به اتمام است که تنها ۴ نفر برای تکمیل فرم و ثبت‌نام قطعی اقدام کرده‌اند.
استقبال کمرنگ برای ریاست جانبازان/ فقط ۴ نفر کاندیدا شده‎اند
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان از راه‌اندازی وزنه‌برداری زنان معلول خبر داد و گفت: نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشور در وزنه‌برداری زنان معلول برای شناسایی استعدادها و تشکیل تیم ملی اواخر دی برگزار می‌شود
راه‌اندازی وزنه‌برداری زنان معلول
صاحب طرائق که به سال ۱۳۱۵ قمری از افجه دیدن کرده، در باب این روستا چنین نوشته است: «افجه جای بسیار باصفا و خوبی است، باغات زیاد و آبشارهای بسیار دارد.
صعود نابینایان به قله پرسون