تعداد نتایج یافت شده : 182 (صفحه 1 از 19)
رئیس هیات ورزش نابینایان استان تهران گفت: مجموعه ورزشی شهید هرندی این قابلیت را دارد که در سال جاری و سال 1400 تا سه میلیارد تومان برای نابینایان درآمدزایی کند.
مجموعه هرندی ظرفیت درآمدزایی سه میلیارد تومانی در سال را هم دارد + فایل صوتی
دبیر کل کمیته ملی پارالمپیک با بیان این که هنوز از هیچ فدراسیونی برای برگزاری اردوهای پارالمپیکی نامه‌ای دریافت نکرده‌ایم، گفت: تا ۲۵ خرداد فدراسیونها فرصت دارند تا اسامی ورزشکاران و مکان برگزاری اردوها را به کمیته ملی پارالمپیک اعلام کنند و عجله‌ای در این زمینه وجود ندارد.
رضایی: هنوز فدراسیونی برای برگزاری اردوی پارالمپیکی‌ها اعلام آمادگی نکرده است
در جلسه رییس فدراسیون جانبازان و معلولین و مسوولان انجمن پاراوزنه‌برداری سرمربی تیم ملی وزنه برداری معلولان انتخاب شد.
سرمربی پاراوزنه‌برداری انتخاب شد
رییس انجمن اسکی معلولان از آغاز تمرینات اسکی معلولان در پیست اسکی توچال خبر داد و گفت: این تمرینات تا اول تیر که پیست دارای برف است، ادامه خواهد داشت.
آغاز تمرینات اسکی‌بازان معلول برای سهمیه پارالمپیک + فایل صوتی
آغاز تمرینات دوومیدانی کاران معلول در شهرستانها
سرمربی تیم ملی دوومیدانی معلولان از شروع تمرینات دوومیدانی کاران در شهرستانها طی ۶ جلسه در طول هفته به مدت ۲ ساعت خبر داد.
رضایی: لغو بازیهای پارالمپیک آسیب زیادی به ورزشکاران خواهد زد
در سطر دوم ماده (۶) این لایحه عبارت «معلولان و جانبازان» پس از کلمه «ناشنوایان» اضافه شد.
لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش اصلاح شد
مهلت تعیین شده برای نام‌نویسی متقاضیان ریاست در فدراسیون جانبازان و معلولان در حالی رو به اتمام است که تنها ۴ نفر برای تکمیل فرم و ثبت‌نام قطعی اقدام کرده‌اند.
استقبال کمرنگ برای ریاست جانبازان/ فقط ۴ نفر کاندیدا شده‎اند
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان از راه‌اندازی وزنه‌برداری زنان معلول خبر داد و گفت: نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشور در وزنه‌برداری زنان معلول برای شناسایی استعدادها و تشکیل تیم ملی اواخر دی برگزار می‌شود
راه‌اندازی وزنه‌برداری زنان معلول
صاحب طرائق که به سال ۱۳۱۵ قمری از افجه دیدن کرده، در باب این روستا چنین نوشته است: «افجه جای بسیار باصفا و خوبی است، باغات زیاد و آبشارهای بسیار دارد.
صعود نابینایان به قله پرسون
فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین در حالی از نوسازی ویلچر تیم بسکتبال مردان ایران عاجز است که برنامه کمیته ملی پارالمپیک بر مبنای کیفی‌گرایی و اهمیت‌دادن به رشته‌های مدال‌آور است.
با ویلچر شکسته به سرزمین آفتاب می‌رسیم؟