تعداد نتایج یافت شده : 173 (صفحه 1 از 18)
فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین در حالی از نوسازی ویلچر تیم بسکتبال مردان ایران عاجز است که برنامه کمیته ملی پارالمپیک بر مبنای کیفی‌گرایی و اهمیت‌دادن به رشته‌های مدال‌آور است.
با ویلچر شکسته به سرزمین آفتاب می‌رسیم؟
هزار و ۸۷۰ ورزشکار جانباز و معلول در ۱۴ رشته در هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین خراسان رضوی بیمه و سازماندهی شده‌اند.
هزار و ۸۷۰ ورزشکار جانباز و معلول در خراسان رضوی سازماندهی شده‌اند
جایگاه علیرضا مختاری در مسابقات پارادوومیدانی قهرمانی جهان از سوم به دوم تنزل پیدا کرد؛ بدین ترتیب مدال نقره این ورزشکار کشورمان از نقره به برنز تغییر رنگ پیدا کرد.
جایگاه جهانی پارادوومیدانی‌ کار ایران از دوم به سوم تغییر کرد
دوومیدانی‌کارهای معلول ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان این رشته که در کشور امارات متحده عربی برگزار می‌شود توانستند ۲ سهمیه پارالمپیک توکیو را کسب کنند.
پارا دو و میدانی قهرمانی جهان؛ کسب دو سهمیه پارالمپیک توکیو در روز چهارم رقابت‌ها
رییس هیات جانبازان و معلولان استان تهران نابسامانی محیط‌ و تجهیزات ورزشی را بزرگترین مشکل ورزش جانبازان و معلولان دانست و تاکید کرد: اماکن ورزشی استان تهران باید برای ورزش معلولان مناسب‌سازی شود.
اماکن ورزشی باید برای معلولان مناسب‌سازی شود
حسین شهریاری دبیر ستاد اجرایی روز ملی و هفته پارالمپیک، اظهار داشت: به منظور توسعه ورزش همگانی در بین جامعه معلولان و نابینایان و کم بینایان و همچنین در جهت تقویت ورزش قهرمانی، روز ملی پارالمپیک از سال ۸۲ توسط کمیته ملی پارالمپیک ایران برگزار شد و امروز که دوازدهمین دوره این مراسم را جشن می گیریم، ۶۰ هزار نفر از افراد دارای معلولیت در ۳۱ استان کشور در روز ۲۲ آبان ماه که به نام شکوه، همدلی، همزبانی نامگذاری شده است، گرد هم خواهند آمد و هر سال شاهد رشد تعداد شرکت کنندگان هستیم.
برگزاری جشن روز ملی پارالمپیک با حضور ۶۰ هزار نفر
رئیس انجمن دوچرخه سواری نابینایان با اشاره به حضور تنها یک دوچرخه سوار معلول در رقابتهای کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ گفت: تلاش بر این است که در رقابتهای آینده تعداد دوچرخه سواران معلول و نابینا را افزایش و این رشته را توسعه دهیم.
حضور کمرنگ دوچرخه سواران معلول در پارالمپیک
صفحه اینستاگرام المپیک ۲۰۲۰ توکیو با انتشار پستی، به تمجید از «سیامند رحمان» وزنه‌بردار پاراالمپیکی ایران پرداخت.
«رحمان ۲۰۲۰»؛ وعده‌ قوی‌ترین پارالمپین تاریخ در اینستاگرام المپیک توکیو
پیرو تماس خوانندگان ایران سپید مبنی بر معرفی رشته های مختلف ورزشی معلولین به ویژه رشته های تازه تأسیس و کمتر شناخته شده در ایران، در ادامه به معرفی رشته ورزشی پارا اسکی میپردازیم.
معرفی ورزشهای معلولین
با حکم وزیر ورزش، عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان مشخص و معرفی شد.
انتخاب عضو جدید برای هیات رئیسه فدراسیون جانبازان و معلولان