تعداد نتایج یافت شده : 255 (صفحه 1 از 26)
سالها در اندیشه بودم و انتظار می‌کشیدم تا بر فراز جایگاهی قرار گیرم که آرش کمانگیر، ترکش را بر کمر بست و کمان را بر بازو انداخت تا بر بلندای آن بایستد و از جان شیرین و تن نیرومند خویشتن دست بکشد تا مرز ایران و توران و آنچه شأن و منزلت ایرانی است تعیین شود.
اشک ریزان روی قله/ گزارشی از صعود نابینایان کوهنورد هیأت تهران به بام ایران
روز جمعه 11 مرداد، نابینایان کوهنورد هیأت تهران موفق به فتح قله 4152 متری سرکچال در منطقه شمشک شدند.
نابینایان فاتح قله سرکچال
روز بروز که می گذرد، قله های رشته کوه البرز از البرز غربی گرفته تا مرکزی، یکی پس از دیگری توسط نابینایان کوهنورد هیأت تهران فتح می شوند. به تدریج آمادگی جسمانی گروه بالا تر می رود و قله های مرتفع بالای چهار هزار متری هم تسلیم اراده های آهنینی می شود که حالا بلندترین قله ایران را در یک قدمی خود می بینند.
فتح قله سرکچال توسط نابینایان تهرانی پیش از صعود به بام ایران
شانزدهمین دوره مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور نابینایان و کمبینایان با قهرمانی تیم مازندران به پایان رسید.
مازندران فاتح مسابقات قهرمانی کشور پاورلیفتینگ شد
تنها یک ماه از صعود به قله 4 هزار و 50 متری کهار میگذرد که یکی دیگر از قلل مرتفع رشته کوه البرز، توسط نابینایان کوهنورد تهرانی فتح شد.
صعود به قله هفتخان +مستند صوتی
پنجشنبه سیزدهم تیرماه، ۱۴ نفر از اعضای انجمن کوهنوردی هیأت نابینایان و کم بینایان استان تهران موفق به فتح قله داراباد شدند.
دانلود مستند صوتی صعود نابینایان تهران به قله داراباد
انجمن کوهنوردی نابینایان هیأت تهران روز بروز در حال توسعه کیفی برنامه های خود است و 9 نفر از نابینایان و کمبینایان این انجمن به همراه 5 همنورد بینایشان موفق شدند قله داراباد و جانپناه سنگی آن که در ارتفاع 3160 متر قرار دارد را صعود کنند.
قله داراباد در تسخیر نابینایان
رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان از نبود سالن ورزشی ویژه نابینایان به عنوان یکی از دغدغه‌های عمده هیئت‌های استانی نام برد.
نبود سالن ورزشی ویژه نابینایان مشکل عمده استان‌ها است
در آخرین روز از فصل زیبای بهار، گروهی از کوهنوردان نابینا و کم بینای هیأت تهران به همراه همنوردان بینای خود، موفق شدند قله 4050 متری کهار را صعود کنند.
مستند صوتی صعود به قله کهار
خیلی هایشان برای اولین بار بود که یک قله 4 هزار متری را صعود می کنند و در آن لحظه تاریخی که بر روی قله ایستادند، یکی از زیباترین لحظات عمرشان را به دل باد سپردند. صعود تاریخی که از ساعت 8.30 صبح آغاز و ساعت 22 شب پایان یافت.
صعود کوهنوردان نابینای هیأت تهران به قله کهار + فایل صوتی