تعداد نتایج یافت شده : 274 (صفحه 1 از 28)
در دیدار نهایی رقابتهای گلبال قهرمانی آسیا در ژاپن، تیم ملی ایران به مصاف چین رفت و این بازی با نتیجه 10 بر 0 به نفع چین خاتمه یافت.
ناکامی بزرگ گلبال با شکست سنگین مقابل چین
تیم ملی گلبال ایران با شکست ژاپن، به فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا راه یافت.
ایران فینالیست گلبال قهرمانی آسیا شد + فایل صوتی
در ادامه مسابقات گلبال قهرمانی آسیا و انتخابی پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو که در کشور ژاپن در حال برگزاری است، تیم ملی مردان کشورمان در آخرین دیدار مقدماتی خود با نتیجه ۱۰ بر ۶ مقابل ژاپن به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.
صعود تیم ملی گلبال ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک
قول مساعد نمایندگان مردم تهران در مجلس:
محمود صادقی و محمدرضا بادامچی نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در مجموعه ورزشی شهید هرندی، از نزدیک مسائل و مشکلات این مجموعه را بررسی کردند.
مشکلات فعلی ورزشگاه نابینایان هرندی را پیگیری می کنیم
ملی پوشان گلبال آقایان جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا، راهی کشور ژاپن شدند.
تیم ملی گلبال راهی توکیو شد
دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک گفت: تا پایان سال 2020، جودو نابینایان زیر نظر فدراسیون جهانی نابینایان ایبسا و کمیته بین المللی پارالمپیک است و تأثیری از تعلیق فدراسیون جهانی جودو برای ایران نمی پذیرد.
جودوی نابینایان شامل تعلیق فدراسیون جهانی جودو نمی شود
هیأت ورزش نابینایان و کمبینایان استان تهران به مناسبت روز جهانی ایمنی عصای سفید، مسابقاتی را در قالب یک المپیاد ورزشی و در رشته های گلبال آقایان و بانوان، دو و میدانی آقایان و بانوان، دوچرخه سواری آقایان و بانوان، شنای بانوان و شطرنج آقایان و بانوان برگزار کرد.
نتایج المپیاد ورزشی نابینایان تهران
بیش از ۳۰۰ ورزشکار سازمان یافته نابینا و کمبینا در استان البرز به صورت حرفه ای و آماتور در 8 رشته ورزشی از جمله شطرنج، دو و میدانی، پاورلیفتینگ، جودو، دوچرخه سواری، شنا، فوتسال و گلبال مشغول به فعالیت هستند.
در تأمین هزینه های جاری با مشکل رو به رو هستیم
رییس فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان گفت: هر چند که نمی‌توانیم مسوولان را به چشم ظاهر ببینیم اما فانوس افتخارات در دست ما است و امیدوارم تصمیم‌گیران ورزشی این افتخارات را ببینند.
رییس فدراسیون: فانوس افتخارات در دست نابینایان است
بیست و چهارم مهرماه روز پارا المپیک در حالی باید گرامی داشته شود که جانبازان و معلولان سمنان سهم اندکی از ورزش قهرمانی این استان دارند.
سهم اندک جانبازان و معلولان از ورزش قهرمانی سمنان