مهمترین خبرها

 • آیا دولت روحانی به سرنوشت محتوم پایان دولت‌های قبلی دچار می‌شود
  دیگر در ایران خیلی‌ها باور دارند که کارکرد دولت‌ها در دو سال پایانی عمرشان فرق دارد. شاید هم بتوان اسمش را گذاشت «سندروم دو سال پایانی» سال‌هایی که دولت‌ها زیر بار بیشترین فشارها هم از سوی حامیان و هم از سوی منتقدان و رقبا قرار می‌گیرند و به‌نظر می‌رسد دغدغه اول شان هم استمرار حیات شان توسط رئیس‌جمهوری از جنس خودشان باشد. دولت دوازدهم حالا در آستانه همین بازه زمانی قرار دارد و سؤال این است که آیا این دولت هم به همین راه خواهد رفت؟
 • روحانی: منافع ملی را با قدرت و دیپلماسی تامین کنیم
  رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه دولت برای حل مشکلات در هیچ مسیری کوتاهی نمی کند گفت: برای منافع ملی باید با هر دو دست قدرت و دیپلماسی کار کنیم.
 • رئیس جمهوری: کسی با تضعیف دولت تقویت نمی‌شود
  رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه نقد دلسوزانه با تخریب کینه توزانه تفاوت دارد، گفت: کسی با تضعیف دولت تقویت نمی‌شود و تضعیف دولت تنها موجب خوشحالی و آسان شدن راه برای دشمنان خواهد شد.
 • تکلیف یک میلیون کودک بی‌شناسنامه در دست قانونگذاران؛ لایحه به مجمع می‌رود؟
  لایحه‌ تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی درحالی از سوی شورای نگهبان به مجلس بازگردانده شده که این لایحه ارتباط مستقیم با سرنوشت حدود یک میلیون کودک بدون هویتی دارد که به خاطر خلاء‌های قانونی با مشکلات زیادی روبرو هستند.
 • مخاطره برجام و فرار طرف های مقابل از اجرای تعهد
  جمهوری اسلامی ایران در حالی همچنان پایبندی خود را به برجام حفظ کرده و این موضوع در تمامی پانزده گزارش فصلی آژانس بین المللی انرژی اتمی مورد تائید قرار گرفته که آمریکا با خروج از این توافق بین المللی هر روز بر دامنه دشمنی های خود با تهران می افزاید و طرف های اروپایی نیز همچنان با حمایت صرف لفظی از اقدام های عملی بازمانده اند.
 • مهمترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است
  رئیس جمهوری با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهار داشت: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است چرا که احساس غرور ملی و امید و نشاط سرمایه اصلی کشور است و می تواند روند حل مشکلات را تسریع کند.
 • چرا ممنوعیت نمایندگی بیش از سه دوره متوالی، خلاف قانون اساسی است؟
  استاد حقوق اساسی دانشگاه شهید بهشتی مصوبه مجلس درباره ممنوعیت نمایندگی بیش از سه دوره متوالی را خلاف قانون اساسی خواند.
 • قدرت امام خمینی (ره) ایجاد امید در مردم بود
  رییس جمهوری گفت: تفسیر و تبیین امام خمینی (ره) از دین و شرایط زمان توانست در مردم ایران امید به وجود آورد و قدرت ایشان ایجاد امید در مردم و بسیج میلیونی در این سرزمین بود.
 • ترکیب خطبای نماز جمعه تهران در 40 سال گذشته
  هفدهمین امام جمعه تهران (۱۰ دی) با حکم رهبر انقلاب منصوب شد.حجت‌الاسلام شیخ محمدجواد حاج‌علی‌اکبری اتفاقا هم اکنون جوان‌ترین امام جمعه موقت تهران هم هست.
 • در بودجه ۹۸ پیش بینی شد: پرداخت ۲۰ هزار میلیارد تومان وام اشتغال مددجویان
  بر اساس بند ب ماده (۸۳) ؛ تبصره ۱۶ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مکلف است از طریق بانکهای عامل مبلغ بیست هزار میلیارد (٢٠.٠٠٠.٠٠٠.٠٠٠.٠٠٠) ریال مانده سپرده های قرض الحسنه بانکی و رشد مبلغ مزبور را برای طرح های اشتغال مددجویی به صورت قرض الحسنه پرداخت کند.

پر بیننده ترین ها

آرشیو

آخرین اخبار

آرشیو