مهمترین خبرها

 • رهبر انقلاب اسلامی: مذاکره با آمریکا در هیچ سطحی انجام نخواهد شد
  رهبر انقلاب با اشاره به طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، هدف آنها از ترفند مذاکره را تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران خواندند و بیان کردند: سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد و همه مسئولان جمهوری اسلامی یک‌صدا معتقدند که با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد.
 • گری سیک: قدرت در دست ایران است
  رسانه ها و تحلیلگران علل و تاثیرات اخراج جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید را مورد بررسی قرار دادند.
 • آیا دولت روحانی به سرنوشت محتوم پایان دولت‌های قبلی دچار می‌شود
  دیگر در ایران خیلی‌ها باور دارند که کارکرد دولت‌ها در دو سال پایانی عمرشان فرق دارد. شاید هم بتوان اسمش را گذاشت «سندروم دو سال پایانی» سال‌هایی که دولت‌ها زیر بار بیشترین فشارها هم از سوی حامیان و هم از سوی منتقدان و رقبا قرار می‌گیرند و به‌نظر می‌رسد دغدغه اول شان هم استمرار حیات شان توسط رئیس‌جمهوری از جنس خودشان باشد. دولت دوازدهم حالا در آستانه همین بازه زمانی قرار دارد و سؤال این است که آیا این دولت هم به همین راه خواهد رفت؟
 • گزارش تحلیلی «ایران» از دستاوردهای دیپلماسی تهران در انزوای گروه بی
  «آتش به خانه افتاده است» شاید بهترین وصف این روزها برای امریکایی باشد که بعد از فراز و نشیب سال‌های اخیر در مناسباتش با ایران در بازتکرار سیاست منزوی کردن آن و همراه کردن متحدان بزرگ اروپایی‌اش ناکام مانده است. این توصیف حائز یک واقعیت است و آن اینکه آخرین سنگرگاه سلطه امریکا در جهان دچار تزلزل شده است.
 • آئین‌نامه پرداخت کمک معیشت به جانبازان و آزادگان فاقد شغل تصویب شد
  هیات وزیران آئین‌نامه اجرایی مربوط به پرداخت کمک معیشت به جانبازان و آزادگان فاقد شغل و درآمد و آئین‌نامه تعلیق محرومیت بنگاه‌های اقتصادی از خدمات بانکی با نظر شورای تأمین را تصویب کرد.
 • روحانی: منافع ملی را با قدرت و دیپلماسی تامین کنیم
  رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه دولت برای حل مشکلات در هیچ مسیری کوتاهی نمی کند گفت: برای منافع ملی باید با هر دو دست قدرت و دیپلماسی کار کنیم.
 • رئیس جمهوری: کسی با تضعیف دولت تقویت نمی‌شود
  رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه نقد دلسوزانه با تخریب کینه توزانه تفاوت دارد، گفت: کسی با تضعیف دولت تقویت نمی‌شود و تضعیف دولت تنها موجب خوشحالی و آسان شدن راه برای دشمنان خواهد شد.
 • ملت با ایستادگی در شرایط سخت، دشمن را عقب می راند
  رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه ملت با ایستادگی در شرایط سخت، دشمن را تا پیروزی نهایی به عقب می راند، گفت: اگر امیدوارانه بایستیم، پیروز نبرد خواهیم بود.
 • مخاطره برجام و فرار طرف های مقابل از اجرای تعهد
  جمهوری اسلامی ایران در حالی همچنان پایبندی خود را به برجام حفظ کرده و این موضوع در تمامی پانزده گزارش فصلی آژانس بین المللی انرژی اتمی مورد تائید قرار گرفته که آمریکا با خروج از این توافق بین المللی هر روز بر دامنه دشمنی های خود با تهران می افزاید و طرف های اروپایی نیز همچنان با حمایت صرف لفظی از اقدام های عملی بازمانده اند.
 • مهمترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است
  رئیس جمهوری با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهار داشت: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است چرا که احساس غرور ملی و امید و نشاط سرمایه اصلی کشور است و می تواند روند حل مشکلات را تسریع کند.

پر بیننده ترین ها

آرشیو

آخرین اخبار

آرشیو