مهمترین خبرها

 • توهم دانایی پای برنامه‌های شبانگاهی تلویزیون
  حتماً بار‌ها در برنامه‌های گوناگون تلویزیون و رادیو بی‌شمار با این گزاره مواجه شده‌اید که ایرانیان کم کتاب می‌خوانند و نرخ سرانه مطالعه در ایران روزی N ثانیه است و در بلاد پیشرفته حتی در مترو و اتوبوس هم هیچ کس موبایل به دست مشغول حباب ترکاندن نیست و همه یک کیندل دستشان گرفته‌اند و دارند رساله‌های فلسفی کانت و هگل را ورق می‌زنند.
 • تلاش برای احیای پیکر بی‌جان هنر در جشنواره هنر زنده است
  کرونا که آمد همه فعالیت‌های هنری را تحت الشعاع خود قرار داد. سالن‌ها تعطیل شد و الزامات مربوط به رعایت شیوه‌نامه‌ها همه گروه‌ها را بر آن داشت تا حتی الامکان از تمرین‌های گروه اجتناب کنند. موسیقی و تئاتر از جمله حوزه‌ّایی بودند که بیشترین ضرر‌ها را در این دوره حدوداً یک ساله به جان خریدند.
 • نابینایان و ناشنوایان, شرکت کنندگان جشنواره کودک و نوجوان
  دبیر جشنواره کودک و نوجوان به ایران سپید گفت: دسترسی پذیری دو فیلم در سی و سومین جشنواره ی کودک و نوجوان برای نابینایان و ناشنوایان
 • بازگشت یک برنامه پر طرفدار به کنداکتور رادیو نمایش/ نابینایان با نظرها و پیشنهادهایشان ما را دلگرم کنند
  بالاخره بعد از چند سال دوری, برنامه ی پر طرفدار «رادیو فیلم» از یازده مهر به کنداکتور رادیو نمایش بازگشت. برنامه ای که از سوی مخاطبان نابینای رادیو بسیار مورد استقبال واقع شده بود و با تغییر مدیریت این شبکه ی رادیویی و رفتن مهدی دهقان نیری, این برنامه از کنداکتور رادیو نمایش کنار گذاشته شد.
 • از کتابخانه های نابینایان چه خبر؟
  آن طور که معلوم شده, ویروس کرونا حالا حالا ها قصد رفتن ندارد و عملاً به یکی از اعضای زندگی مردم بدل شده است. مخصوصاً که موج سوم این ویروس هم آغاز شده و فعلاً هیچ چشم انداز دقیقی درباره ی زمان نابودی این ویروس مهلک, از سوی متخصصان بهداشت ترسیم نشده است.
 • تدارک تلویزیون برای تعطیلات آخر هفته با رنگ و بوی مقاومت
  شبکه های مختلف تلویزیون برای تعطیلات پایان هفته, فیلم های زیادی را تدارک دیده اند تا به روی آنتن ببرند؛ روندی که هر هفته از سوی عوامل شبکه های مختلف تلویزیون اجرا می شود با این تفاوت که تعطیلات پایان این هفته, مقارن شده با چهلمین سال دفاع مقدس. بر همین مبنا محور بیشتر فیلم های آماده شده برای نمایش از شبکه های مختلف, رنگ و بوی مقاومت دارد و از نمونه هایی انتخاب شده که اغلب بیننده های تلویزیون با آن ها خاطره دارند.
 • اجراخوانی کافه سایه در خانه نمایش مهرگان
  اجراخوانی کافه سایه نوشته ابراهیم عادل نیا، با طراحی و کارگردانی حمید عبدالحسینی و به تهیه کنندگی منصور یزدانی درخانه نمایش مهرگان به روی صحنه خواهد رفت.
 • نابینایان و بینایان در یک جشنواره ی فرهنگی
  آیین اختتامیه ی نخستین جشنواره ی استانی «آوا و نما» به همت مؤسسه ی توانگران شیراز در سطح استان فارس برگزار شد و برگزیدگان این جشنواره در برنامه ی اختتامیه معرفی شدند.
 • برگزاری جشنواره ای صد درصد مجازی
  گفت و گوی ایران سپید با معاون توانبخشی خراسان رضوی درباره ی جشنواره ی تئاتر زاگرس و آفتاب
  معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی به ایران سپید گفت: این جشنواره منطقه ی زاگرس و آفتاب از 13 تا 16 مرداد جاری در استان خراسان رضوی برگزار می شود.
 • اجرای نمایش خیابانی «دختر بابا» با نقش‌آفرینی معلولان در ابرکوه
  هم‌زمان با گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، نمایش خیابانی «دختر بابا» با نقش‌آفرینی یک معلول جسمی حرکتی در ورزشگاه شهید پور اکبری شهرستان ابرکوه اجرا شد.

آخرین اخبار

آرشیو