مهمترین خبرها

 • دلایل کاهش واردات خودرو در سال 94
  یک کارشناس گفت: کاهش تقاضا، انحصار در واردات و اثرات روانی ناشی از برجام از دلایل کاهش واردات خودرو در سال گذشته بود.
 • داستان لوگوی خودروهای مشهور
  لوگوی خودروها هرکدام یک سرگذشت منحصر به فرد دارند. به عنوان مثال، چهار حلقه آئودی بیانگر ادغام چهار کمپانی است و لوگوی هیوندای، چیزی بیشتر از یک حرف الفبا درون یک بیضی است.
 • آلپینا B7 مدل 2017، قدرتمندترین سدان ب‌ام‌و
  شاید نزدیک‌ترین خودرو و جایگزین یک ب‌ام‌و M7 فرضی، خودروی آلپینا B7 جدید باشد. خودرویی لوکس با ابعاد بزرگ و امکانات بی‌شمار که به پیشرانه‌ای 592 اسبی تجهیز شده است.
 • نگاهی به پیشینه تاریخی خانواده پژو 206
  در بین خودروهایی که طی چند دهه اخیر در کشورمان مونتاژ و یا عرضه شدند، یکی از آن‌ها، بیش از همه، قلب و روح جوانانمان را تسخیر نمود. این خودروی تخم‌مرغی شکل و گردفام، پژو 206 نام دارد و علیرغم تمامی معایب و کاستی‌ها، هنوز هم از هواخواهان و دوستداران بی‌شماری برخوردار است.
 • شمارش معکوس خودروسازان خارجی برای حضور در بازار ایران
  بازار خودروی ایران برای خودروسازان خارجی بازار جذابی است به گونه ای که پس از توافقات ژنو، خودرو سازان خارجی راه بازگشت مجدد به این بازار را در پیش گرفته اند به طوری که به گفته کارشناسان، بزودی خبرهای خوشی در این زمینه اعلام خواهد شد.
 • پشت پرده افزایش ناگهانی قیمت خودروهای وارداتی چیست؟
  شرکت هایی که موضوع ثبت سفارش و تحریم ها را به هر شکل ممکن حل کرده بودند، ناگهان در دام افزایش نرخ ارز افتادند از سوی دیگر وقتی بحث ثبت سفارش دوباره مطرح شد، اعلام کردند فقط برخی شرکت ها که شرایط خاص دارند، مجاز به ثبت سفارش خودروهای موردنظرشان هستند و همین موضوع سبب شد برخی از آب گل آلود ماهی بگیرند.
 • تولید خودرو ازحالت انحصاری خارج شود
  رییس سازمان ملی استاندارد:
  رییس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه هم اکنون تولید خودرو در ایران انحصاری است و باید رقابتی شود، گفت: با توجه به تعرفه های بالای واردات خودرو ، به هیچ وجه حالت رقابتی در تولیدات داخلی ایجاد نمی شود.
 • همنوایی وزیر صنعت و خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو
  این روزها مشتریان بازار خودرو در حالی برای واقعی شدن قیمت‌ها و کاهش آن انتظار می‌کشند که اظهارنظرهای وزیر صنعت و خودروسازان نشانگر نوعی همسویی برای افزایش دوباره قیمت‌هاست.
 • قیمت خودرو کاهش نمی‌یابد
  وزیر صنعت خبر داد
  وزیر صنعت گفت: قیمت خودرو در حال حاضر بر مبنای ارز آزاد محاسبه می‌شود و با توجه به این مسئله قیمت‌ها کاهش نخواهد یافت

پر بیننده ترین ها

آرشیو