printlogo


کد خبر: 11360تاریخ: 1396/3/24 11:52
هزینه کرد بر روی ورزش نابینایان نتیجه بخش است
هزینه کرد بر روی ورزش نابینایان نتیجه بخش است
محمد رضا مظلومی روز چهارشنبه در مجمع سالانه هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان البرز اظهار داشت: ورزشکاران نابینا و کم بینا در سراسر کشور با مدال آوری و کسب مقام در سطح شهر و بین المللی نشان داده اند که اگر برای آنان هزینه شود این هزینه ها را بی جواب نخواهند گذاشت.

به گزارش ایران سپید محمد رضا مظلومی روز چهارشنبه در مجمع سالانه هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان البرز اظهار داشت: ورزشکاران نابینا و کم بینا در سراسر کشور با مدال آوری و کسب مقام

در سطح شهر و بین المللی نشان داده اند که اگر برای آنان هزینه شود این هزینه ها را بی جواب نخواهند گذاشت.

وی اضافه کرد: زمانی توانمندی های این قشر نادیده گرفته می شد اما با درخشش های بسیاری از نابینایان و کم بینایان در کشور این نگاه تغییر کرد.
مظلومی با بیان اینکه نابینایان و کم بینایان افراد خاص و دارای هزینه های خاص هستند، تصریح کرد: این افراد از خیلی از نعمت ها و امکانات جامعه به خصوص در بحث ورزش و اوقات فراغت کمتر می توانند استفاده کنند.
وی ادامه داد: این در حالی است که اگر بر روی این افراد هزینه شود بسیار برای جامعه مثمر ثمر و افتخار آفرین هستند.


رئیس فدراسیون کم بینایان و نابینایان با بیان اینکه طبق مصوبه انقلاب فرهنگی  همه ادارات و سازمان ها موظفند سرویس ورزشی رایگان به معلولان ارائه 
دهند، اظهار داشت: مطمئن هستیم که همه مسئولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آماده خدمات رسانی به نابینایان و کم بینایان هستند اگرچه در جاهایی کوتاهی می شود.
مظلومی با اشاره به اینکه آمادگی برگزاری مسابقات کشوری و کلاس های آموزشی را داریم گفت:هم اکنون در ورزش نابینایان و کم بینایان 8 رشته برای آقایان و 4 رشته برای خانم ها وجود دارد و رشته جودو بانوان را نیز در سال گذشته راه اندازی کردیم.


لینک مطلب: http://www.iransepid.ir/News/11360.html
Page Generated in 0.0062 sec