printlogo


کد خبر: 12615تاریخ: 1396/8/21 09:02
درمانگاه تامین اجتماعی رزن تاپایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید
درمانگاه تامین اجتماعی رزن تاپایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درمانگاه تامین اجتماعی رزن تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش ایران سپید به نقل از مهر همزمان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان همدان عملیات اجرایی ساخت درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهار آغاز شد.

این درمانگاه در سطح یک و در زمینی به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع و زیربنای ۲۴۰۰ متر در سه طبقه با اعتباری افزون بر ۷ میلیارد تومان در مدت دو سال ساخته خواهد شد و در بخش‌های پزشک عمومی، زنان و زایمان و داندانپزشکی ارائه خدمات خواهد کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهار گفت: درمانگاه تامین اجتماعی رزن تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید و خرید تجهیزات این درمانگاه صورت می گیرد.

علی ربیعی افزود: امروز در استان همدان علاوه بر طرح های بیمارستانی، طرح های بهزیستی برای معلولان و تحویل مسکن معلولان و افتتاح یک مهد روستایی و دو مهد شهری و مرکز فرهنگی ورزشی معلولان در همدان افتتاح شد.

وی اظهار داشت: همچنین طرح های توانبخشی بهزیستی، پروژه برای معتادین متجاهر افتتاح شد و در تویسرکان نیز مجموعه ورزشی کارگران تویسرکان افتتاح خواهد شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: امروز خانه امید برای بازنشستگان در نهاوند برای گفتگوی اجتماعی بازنشستگان کلنگ زنی خواهد شد.

ربیعی به تشکیل جلسات شورای اشتغال و ستاد اقتصاد مقاومتی استان همدان اشاره کرد و گفت: در این جلسه برش شهرستانی برنامه اشتغال استان معین شد و ساز و کار اجرایی بودجه هایی که قرار است از ۲۰ هزار میلیارد تومان اشتغال فراگیر و ۱۲ هزار میلیارد تومان اشتغال روستایی وشهرهای زیر ۱۰ هزار نفر به استان اختصاص یابد، بررسی شد.

علی ربیعی اعلام کرد: استان همدان از نظر جذب سرمایه به خوبی عمل کرده و رتبه اشتغال استان در سطح ملی بهبود پیدا کرده و در ۶ ماهه اول ۱۱ هزار شغل که کاملا قابل دیدن و رصد است، ایجاد شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: امروز در بحث اشتغال کارخانه تولیدی در رزن افتتاح شد و طرح های درمانی، رفاهی و در حوزه سلامت اجتماعی از مجموع طرحهایی بود که در این سفر به استان که یازدهمین سفر استانی من در دولت تدبیر و امید بود افتتاح، کلنگ زنی و یا نهادسازی و کارسازی سازو کارها برای افتتاح انجام شد.


لینک مطلب: http://www.iransepid.ir/News/12615.html
Page Generated in 0.0069 sec