printlogo


کد خبر: 12951تاریخ: 1396/11/21 11:53
ساخت نخستین پارک معلولان و سالمندان مازندران آغاز شد
ساخت نخستین پارک معلولان و سالمندان مازندران آغاز شد
عملیات اجرایی ساخت نخستین پارک معلولان و سالمندان مازندران با حضور مسئولان در دهه فجر در آمل آغاز شد.

به گزارش ایران سپید به نقل از تسنیم عملیات اجرایی نخستین پارک معلولان و سالمندان مازندران با حضور مدیرکل حراست بهزیستی کشور، نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل بهزیستی مازندران و معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل و روسای دستگاه‌های اجرایی آمل در منطقه امت آباد آمل آغاز شد.

مدیرکل بهزیستی مازندران در این مراسم با اشاره به احداث نخستین پارک معلولان و سالمندان مازندران در آمل، اظهار داشت: امیدواریم با بهره‌برداری این پروژه، شهرداران و مسئولان در دیگر شهرهای استان به احداث پارک معلولان و سالمندان بپردازند.

سید سعید آرام با بیان اینکه نماینده مردم آمل در مجلس یکی از  نمایندگانی است که در حمایت لایحه حمایت معلولان ورود یافت، گفت: تمام تلاش بهزیستی مازندران، ترویج محیط ورزشی و فرهنگی برای معلولان و سالمندان است.

رئیس بهزیستی آمل نیز با اشاره به اینکه پارک معلولان و سالمندان در امت آباد آمل با مشارکت اداره کل راه و شهرسازی مازندران، بهزیستی استان و شهرداری آمل احداث می‌شود، تصریح کرد: زمین این پارک اهدایی شهرداری آمل است و تامین بودجه از محل منطقه آسیب مسکن شهرسازی تامین می‌شود.

وحید حسین زاده ادامه داد: برای بهره‌برداری این پارک 600 میلیون تومان با تمام تجهیزات کامل معلولان و سالمندان اعتبار تعیین شده است.

وی خاطرنشان کرد: نخستین پارک معلولان و سالمندان مازندران در آمل در شهریور 97 به بهره‌برداری می‌رسد.


لینک مطلب: http://www.iransepid.ir/News/12951.html
Page Generated in 0.0044 sec